Orar elevi 2020 – 2021

Liceul Teoretic Zimnicea

  Clasa a IX-a A
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Fizică
Mihai Crenguța
Matematică
Barbu Ionuț
Chimie
Constantinescu Floarea
Fizică
Mihai Crenguța
Ed.Vizuală
Cocoș Florica
09:00 Lb.Lt.Română
Bibina Marian
Lb.Franceză
Filip Antonela
Logică
Mihai Doru
Istorie
Miron Dan
Matematică
Barbu Ionuț
10:00 Ed.Fizică
Bibina Dan
Lb.Engleză
Voicu Liviana
T.I.C.
Zârnea Tanța
Biologie
Neațu Laura
Logică
Mihai Doru
11:00 Geografie
Mărunțelu Eugen
Geografie
Mărunțelu Eugen
Lb.Franceză
Filip Antonela
Lb.Engleză
Voicu Liviana
Lb.Lt.Română
Bibina Marian
12:00 T.I.C.
Zârnea Tanța
Lb.Lt.Română
Bibina Marian
Lb.Latină
Cojoacă Doinița
Lb.Lt.Română
Bibina Marian
Dirigenție
Mărunțelu Eugen
13:00 Religie
Orășeanu Daniel
Istorie
Miron Dan
Ed.Muzicală
Păun Rodica
Lb.Franceză
Filip Antonela
Lb.Lt.Română
Bibina Marian

  Clasa a IX-a B
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Ed.Fizică
Bibina Dan
Lb.Lt.Română
Ignat Aneta
Matematică
Goncerenco Dana
Matematică
Goncerenco Dana
Lb.Lt.Română
Ignat Aneta
09:00 Fizică
Mihai Crenguța
Biologie
Neațu Laura
Dirigenție
Goncerenco Dana
Matematică
Goncerenco Dana
Chimie
Constantinescu Floarea
10:00 Matematică
Goncerenco Dana
Matematică
Goncerenco Dana
Lb.Engleză
Voicu Liviana
Lb.Franceză
Georgescu Victoria
Fizică
Mihai Crenguța
11:00 Lb.Engleză
Voicu Liviana
Fizică
Mihai Crenguța
T.I.C.
Neagu Cristian
Biologie
Neațu Laura
Religie
Orășeanu Daniel
12:00 Chimie
Constantinescu Floarea
T.I.C.
Neagu Cristian
Clasa a IX-a D, Clasa a IX-a B
Ed.Muz/Ed.Viz
Păun Rodica, Cocoș Florica
Lb.Lt.Română
Ignat Aneta
Logică
Mihai Doru
13:00 Lb.Lt.Română
Ignat Aneta
Geografie
Mărunțelu Eugen
Istorie
Miron Dan
Informatică
Neagu Cristian
Lb.Franceză
Georgescu Victoria

  Clasa a IX-a C
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Fizică
Bleajă Cornel
Ed.Muzicală
Păun Rodica
T.I.C.
Neagu Cristian
Fizică
Bleajă Cornel
Lb.Latină
Cojoacă Doinița
09:00 Chimie
Constantinescu Floarea
Ed.Fizică
Bibina Dan
Logică
Paraschiv Alina
Lb.Franceză
Cocoș Florica
Lb.Lt.Română
Slobozeanu Raluca
10:00 Biologie
Neațu Laura
Logică
Paraschiv Alina
Lb.Franceză
Cocoș Florica
Ed.Vizuală
Cocoș Florica
T.I.C.
Neagu Cristian
11:00 Matematică
Barbu Ionuț
Lb.Franceză
Cocoș Florica
Lb.Lt.Română
Slobozeanu Raluca
Lb.Lt.Română
Slobozeanu Raluca
Lb.Engleză
Voicu Liviana
12:00 Istorie
Neațu Dănuț
Lb.Lt.Română
Slobozeanu Raluca
Geografie
Mărunțelu Eugen
Lb.Engleză
Voicu Liviana
Religie
Orășeanu Daniel
13:00 Lb.Lt.Română
Slobozeanu Raluca
Istorie
Neațu Dănuț
Dirigenție
Neagu Cristian
Geografie
Mărunțelu Eugen
Matematică
Barbu Ionuț

  Clasa a IX-a D
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Fizică
Chiriță Gheorghe
Logică
Paraschiv Alina
Dirigenție
Cocoș Florica
Fizică
Chiriță Gheorghe
Chimie
Constantinescu Floarea
09:00 Matematică
Barbu Ionuț
Chimie
Constantinescu Floarea
Religie
Orășeanu Daniel
Biologie
Mărculescu Florica
Ed.Fizică
Bibina Dan
10:00 Informatică
Neagu Cristian
Fizică
Chiriță Gheorghe
Lb.Lt.Română
Bibina Marian
Istorie
Miron Dan
Biologie
Neațu Laura
11:00 Lb.Lt.Română
Bibina Marian
Matematică
Barbu Ionuț
Biologie
Neațu Laura
Lb.Lt.Română
Bibina Marian
Lb.Franceză
Cocoș Florica
12:00 Lb.Engleză
Albu Adriana
Lb.Engleză
Albu Adriana
Clasa a IX-a D, Clasa a IX-a B
Ed.Muz/Ed.Viz
Păun Rodica, Cocoș Florica
Lb.Franceză
Cocoș Florica
Lb.Lt.Română
Bibina Marian
13:00 T.I.C.
Zârnea Tanța
T.I.C.
Zârnea Tanța
Matematică
Barbu Ionuț
Matematică
Barbu Ionuț
Geografie
Mărunțelu Eugen

  Clasa a IX-a E
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Matematică
Barbu Ionuț
T.I.C.
Zârnea Tanța
Logică
Paraschiv Alina
Lb.Lt.Română
Ignat Aneta
P.S.P.(Handbal/Fotbal)
Ologeanu Ion, Leșeanu Florin
09:00 P.S.T.(Teorie)
Leșeanu Florin
Fizică
Chiriță Gheorghe
Istorie
Beceanu Dumitru
Lb.Franceză
Filip Antonela
10:00 Fizică
Chiriță Gheorghe
Biologie
Neațu Laura
Lb.Franceză
Filip Antonela
Religie
Orășeanu Daniel
11:00 Chimie
Constantinescu Floarea
Lb.Lt.Română
Ignat Aneta
Ed.Muzicală
Păun Rodica
T.I.C.
Zârnea Tanța
Geografie
Mărunțelu Eugen
12:00 P.S.P.(Handbal/Fotbal)
Ologeanu Ion, Leșeanu Florin
Matematică
Barbu Ionuț
P.S.P.(Handbal/Fotbal)
Ologeanu Ion, Leșeanu Florin
P.S.T.(Teorie)
Leșeanu Florin
Lb.Lt.Română
Ignat Aneta
13:00 Lb.Engleză
Albu Adriana
Ed.Fizică
Leșeanu Florin
Ed.Vizuală
Cocoș Florica
14:00 Dirigenție
Leșeanu Florin

  Clasa a X-a A
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Ed.Antreprenorială
Mihai Doru
Psihologie
Rusu Mădălina
Biologie
Neațu Laura
Lb.Lt.Română
Slobozeanu Raluca
Istorie
Neațu Dănuț
09:00 Lb.Lt.Română
Slobozeanu Raluca
Matematică
Barbu Ionuț
Clasa a X-a A, Clasa a X-a B
Ed.Muz/Ed.Viz
Păun Rodica, Cocoș Florica
Dirigenție
Slobozeanu Raluca
Lb.Engleză
Voicu Liviana
10:00 Chimie
Constantinescu Floarea
Fizică
Mihai Crenguța
Istorie
Neațu Dănuț
Lb.Engleză
Voicu Liviana
Lb.Lt.Română
Slobozeanu Raluca
11:00 Lb.Franceză
Filip Antonela
Lb.Lt.Română
Slobozeanu Raluca
Religie
Orășeanu Daniel
Psihologie
Rusu Mădălina
Matematică
Barbu Ionuț
12:00 Fizică
Mihai Crenguța
Lb.Latină
Cojoacă Doinița
Geografie
Tănăsescu Mihaela
Istorie
Neațu Dănuț
Geografie
Tănăsescu Mihaela
13:00 Ed.Fizică
Bibina Dan
Lb.Franceză
Filip Antonela
Lb.Lt.Română
Slobozeanu Raluca
T.I.C.
Zârnea Tanța
Lb.Franceză
Filip Antonela

  Clasa a X-a B
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Lb.Lt.Română
Ignat Aneta
Informatică
Neagu Cristian
Ed.Fizică
Bibina Dan
Istorie
Miron Dan
Matematică
Ianculescu Traian
09:00 Lb.Franceză
Filip Antonela
Matematică
Ianculescu Traian
Clasa a X-a A, Clasa a X-a B
Ed.Muz/Ed.Viz
Păun Rodica, Cocoș Florica
Fizică
Mihai Crenguța
T.I.C.
Neagu Cristian
10:00 Matematică
Ianculescu Traian
Dirigenție
Ianculescu Traian
Biologie
Neațu Laura
Matematică
Ianculescu Traian
Lb.Lt.Română
Ignat Aneta
11:00 Matematică
Ianculescu Traian
Psihologie
Rusu Mădălina
Chimie
Constantinescu Floarea
Religie
Orășeanu Daniel
Fizică
Mihai Crenguța
12:00 Geografie
Mărunțelu Eugen
Chimie
Constantinescu Floarea
Lb.Engleză
Voicu Liviana
Ed.Fizică
Bibina Dan
Lb.Engleză
Voicu Liviana
13:00 Fizică
Mihai Crenguța
Ed.Antreprenorială
Mihai Doru
Lb.Franceză
Filip Antonela
Lb.Lt.Română
Ignat Aneta
Biologie
Neațu Laura

  Clasa a X-a C
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Lb.Lt.Română
Bibina Marian
Biologie
Neațu Laura
Lb.Engleză
Mogos Valentina
Lb.Lt.Română
Bibina Marian
Matematică
Barbu Ionuț
09:00 Lb.Franceză
Cocoș Florica
Clasa a X-a C, Clasa a X-a D
Ed.Muz/Ed.Viz
Păun Rodica, Cocoș Florica
Lb.Lt.Română
Bibina Marian
Dirigenție
Bibina Marian
Lb.Lt.Română
Bibina Marian
10:00 Geografie
Mărunțelu Eugen
Lb.Franceză
Cocoș Florica
Chimie
Constantinescu Floarea
T.I.C.
Zârnea Tanța
Lb.Franceză
Cocoș Florica
11:00 Fizică
Mihai Crenguța
Lb.Lt.Română
Bibina Marian
Fizică
Mihai Crenguța
Lb.Latină
Cojoacă Doinița
Ed.Antreprenorială
Mihai Doru
12:00 Ed.Fizică
Bibina Dan
Istorie
Miron Dan
Istorie
Miron Dan
Geografie
Mărunțelu Eugen
Istorie
Miron Dan
13:00 Matematică
Barbu Ionuț
Religie
Orășeanu Daniel
Psihologie
Rusu Mădălina
Psihologie
Rusu Mădălina
Lb.Engleză
Mogos Valentina

  Clasa a X-a D
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Biologie
Neațu Laura
Chimie
Constantinescu Floarea
Ed.Antreprenorială
Mihai Doru
Ed.Fizică
Bibina Dan
Biologie
Neațu Laura
09:00 Matematică
Ianculescu Traian
Clasa a X-a C, Clasa a X-a D
Ed.Muz/Ed.Viz
Păun Rodica, Cocoș Florica
Matematică
Ianculescu Traian
Matematică
Ianculescu Traian
Matematică
Ianculescu Traian
10:00 Lb.Lt.Română
Ignat Aneta
Psihologie
Rusu Mădălina
Lb.Engleză
Mogos Valentina
Fizică
Mihai Crenguța
Ed.Fizică
Bibina Dan
11:00 Informatică
Neagu Cristian
Matematică
Ianculescu Traian
Geografie
Mărunțelu Eugen
Lb.Lt.Română
Ignat Aneta
Lb.Lt.Română
Ignat Aneta
12:00 T.I.C.
Neagu Cristian
Fizică
Mihai Crenguța
Fizică
Mihai Crenguța
Dirigenție
Neațu Laura
Lb.Engleză
Mogos Valentina
13:00 Lb.Franceză
Cocoș Florica
Lb.Franceză
Cocoș Florica
Chimie
Constantinescu Floarea
Religie
Orășeanu Daniel
Istorie
Miron Dan

  Clasa a XI-a A
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Dirigenție
Cojoacă Doinița
Lb.Franceză
Cocoș Florica
Lb.Engleză
Voicu Liviana
Ed.Vizuală
Cocoș Florica
Lb.Engleză
Voicu Liviana
09:00 Lb.Lt.Română
Cojoacă Doinița
Lit.Universală
Ignat Aneta
Lb.Latină
Cojoacă Doinița
Lb.Engleză
Voicu Liviana
Geografie
Tănăsescu Mihaela
10:00 Lb.Franceză
Cocoș Florica
Economie
Mihai Doru
Lb.Lt.Română
Cojoacă Doinița
Lb.Lt.Română
Cojoacă Doinița
Istorie
Neațu Dănuț
11:00 Lb.Latină
Cojoacă Doinița
Lb.Lt.Română
Cojoacă Doinița
Istorie
Neațu Dănuț
Lb.Franceză
Cocoș Florica
Ștințe
Mărculescu Florica
12:00 Sociologie
Mihai Doru
Istorie
Neațu Dănuț
Religie
Orășeanu Daniel
T.I.C.
Zârnea Tanța
Lb.Lt.Română
Cojoacă Doinița
13:00 Lb.Engleză
Voicu Liviana
Geografie
Tănăsescu Mihaela
Ed.Fizică
Bibina Dan
14:00

  Clasa a XI-a B
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Religie
Orășeanu Daniel
Fizică
Mihai Crenguța
Istorie
Beceanu Dumitru
Biologie
Neațu Laura
Informatică
Neagu Cristian
09:00 Ed.Fizică
Bibina Dan
Informatică
Neagu Cristian
Lb.Franceză
Filip Antonela
Lb.Lt.Română
Ignat Aneta
Dirigenție
Ignat Aneta
10:00 Fizică
Mihai Crenguța
Geografie
Tănăsescu Mihaela
Informatică
Neagu Cristian
Matematică
Goncerenco Dana
Lb.Engleză
Voicu Liviana
11:00 Matematică
Goncerenco Dana
Matematică
Goncerenco Dana
Matematică
Goncerenco Dana
Biologie
Neațu Laura
12:00 Matematică
Goncerenco Dana
Lb.Lt.Română
Ignat Aneta
Chimie
Constantinescu Floarea
Informatică
Neagu Cristian
Lb.Franceză
Filip Antonela
13:00 Economie
Mihai Doru
Fizică
Mihai Crenguța
Lb.Engleză
Voicu Liviana
Lb.Lt.Română
Ignat Aneta

 
  Clasa a XI-a C
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Lb.Lt.Română
Slobozeanu Raluca
Sociologie
Mihai Doru
Geografie
Tănăsescu Mihaela
Lb.Engleză
Voicu Liviana
Ed.Fizică
Bibina Dan
09:00 Economie
Mihai Doru
Geografie
Tănăsescu Mihaela
Geografie
Tănăsescu Mihaela
Religie
Orășeanu Daniel
Economie
Mihai Doru
10:00 Dirigenție
Voicu Liviana
Ed.Artistică
Păun Rodica
Matematică
Goncerenco Dana
Sociologie
Mihai Doru
Geografie
Tănăsescu Mihaela
11:00 Istorie
Miron Dan
T.I.C.
Zârnea Tanța
Istorie
Miron Dan
Lb.Franceză
Filip Antonela
Istorie
Miron Dan
12:00 Religie
Orășeanu Daniel
Matematică
Goncerenco Dana
Lb.Lt.Română
Slobozeanu Raluca
Lb.Lt.Română
Slobozeanu Raluca
T.I.C.
Zârnea Tanța
13:00 Lb.Franceză
Filip Antonela
Lb.Lt.Română
Slobozeanu Raluca
Lb.Lt.Română
Slobozeanu Raluca
Lb.Engleză
Voicu Liviana

  Clasa a XI-a D
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Chimie
Constantinescu Floarea
Fizică
Chiriță Gheorghe
Lb.Lt.Română
Bibina Marian
Biologie
Mărculescu Florica
Lb.Lt.Română
Bibina Marian
09:00 Fizică
Chiriță Gheorghe
Dirigenție
Rusu Mădălina
Lb.Engleză
Mogos Valentina
Economie
Mihai Doru
Biologie
Mărculescu Florica
10:00 Lb.Lt.Română
Bibina Marian
Matematică
Barbu Ionuț
Geografie
Tănăsescu Mihaela
Fizică
Chiriță Gheorghe
Biologie
Mărculescu Florica
11:00 Lb.Franceză
Cocoș Florica
Chimie
Constantinescu Floarea
Lb.Franceză
Cocoș Florica
Istorie
Neațu Dănuț
Lb.Engleză
Mogos Valentina
12:00 Matematică
Barbu Ionuț
T.I.C.
Zârnea Tanța
Ed.Fizică
Bibina Dan
Economie
Rusu Mădălina
Matematică
Barbu Ionuț
13:00 Matematică
Barbu Ionuț
Religie
Orășeanu Daniel
Lb.Lt.Română
Bibina Marian
T.I.C.
Zârnea Tanța

  Clasa a XII-a A
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Istorie
Miron Dan
Ed.Fizică
Bibina Dan
Lb.Lt.Română
Cojoacă Doinița
Lb.Lt.Română
Cojoacă Doinița
Ștințe
Mărculescu Florica
09:00 Lit.Universală
Ignat Aneta
Lb.Latină
Cojoacă Doinița
Lb.Engleză
Voicu Liviana
Lb.Franceză
Cocoș Florica
10:00 Religie
Orășeanu Daniel
Geografie
Mărunțelu Eugen
Geografie
Mărunțelu Eugen
Geografie
Mărunțelu Eugen
Lb.Lt.Română
Cojoacă Doinița
11:00 Filosofie
Mihai Doru
Istorie
Miron Dan
T.I.C.
Zârnea Tanța
Istorie
Miron Dan
T.I.C.
Zârnea Tanța
12:00 Lb.Lt.Română
Cojoacă Doinița
Lb.Engleză
Voicu Liviana
Filosofie
Mihai Doru
Dirigenție
Miron Dan
Ed.Vizuală
Cocoș Florica
13:00 Lb.Engleză
Voicu Liviana
Lb.Lt.Română
Cojoacă Doinița
Lb.Franceză
Cocoș Florica
Lb.Franceză
Cocoș Florica

  Clasa a XII-a B
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Matematică
Ianculescu Traian
Matematică
Ianculescu Traian
Matematică
Ianculescu Traian
Matematică
Ianculescu Traian
Lb.Lt.Română
Slobozeanu Raluca
09:00 Istorie
Miron Dan
Fizică
Mihai Crenguța
Fizică
Mihai Crenguța
Biologie
Neațu Laura
Fizică
Mihai Crenguța
10:00 Lb.Franceză
Filip Antonela
Informatică
Neagu Cristian
Filosofie
Mihai Doru
Lb.Lt.Română
Slobozeanu Raluca
Matematică
Ianculescu Traian
11:00 Religie
Orășeanu Daniel
Lb.Engleză
Voicu Liviana
Lb.Engleză
Voicu Liviana
Informatică
Neagu Cristian
12:00 Lb.Lt.Română
Slobozeanu Raluca
Lb.Franceză
Filip Antonela
Informatică
Neagu Cristian
Dirigenție
Filip Antonela
Biologie
Neațu Laura
13:00 Informatică
Neagu Cristian
Chimie
Constantinescu Floarea
Ed.Fizică
Bibina Dan
Geografie
Tănăsescu Mihaela

  Clasa a XII-a C
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Lb.Engleză
Voicu Liviana
Lb.Lt.Română
Cojoacă Doinița
Istorie
Neațu Dănuț
Filosofie
Mihai Doru
Dirigenție
Mihai Doru
09:00 Matematică
Goncerenco Dana
Matematică
Goncerenco Dana
T.I.C.
Zârnea Tanța
Lb.Franceză
Georgescu Victoria
Istorie
Neațu Dănuț
10:00 Filosofie
Mihai Doru
Istorie
Neațu Dănuț
Ed.Artistică
Păun Rodica
Istorie
Neațu Dănuț
Geografie
Mărunțelu Eugen
11:00 Ed.Fizică
Bibina Dan
Filosofie
Mihai Doru
Lb.Lt.Română
Cojoacă Doinița
Geografie
Mărunțelu Eugen
Lb.Franceză
Georgescu Victoria
12:00 Lb.Lt.Română
Ignat Aneta
Geografie
Mărunțelu Eugen
Studii sociale
Rusu Mădălina
Religie
Orășeanu Daniel
Lb.Franceză
Georgescu Victoria
13:00 Geografie
Mărunțelu Eugen
Lb.Lt.Română
Ignat Aneta
Lb.Engleză
Voicu Liviana
Lb.Lt.Română
Cojoacă Doinița

  Clasa a XII-a D
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Matematică
Goncerenco Dana
Geografie
Tănăsescu Mihaela
Ed.Muzicală
Păun Rodica
P.S.T.(Teorie)
Leșeanu Florin
Geografie
Tănăsescu Mihaela
09:00 Biologie
Neațu Laura
Filosofie
Mihai Doru
P.S.P.(Handbal/Fotbal)
Bibina Dan, Leșeanu Florin
P.S.P.(Handbal/Fotbal)
Bibina Dan, Leșeanu Florin
Lb.Lt.Română
Cojoacă Doinița
10:00 Lb.Lt.Română
Cojoacă Doinița
P.S.P.(Handbal/Fotbal)
Bibina Dan, Leșeanu Florin
Lb.Engleză
Mogos Valentina
11:00 P.S.T.(Teorie)
Leșeanu Florin
P.S.P.(Handbal/Fotbal)
Bibina Dan, Leșeanu Florin
12:00 Lb.Franceză
Filip Antonela
Lb.Franceză
Filip Antonela
Lb.Lt.Română
Cojoacă Doinița
13:00 Istorie
Neațu Dănuț
Lb.Engleză
Mogos Valentina
Istorie
Neațu Dănuț
14:00 Dirigenție
Bibina Dan
Religie
Orășeanu Daniel