Orar profesori2019-09-20T12:34:15+02:00

Orar profesori

Liceul Teoretic Zimnicea

An școlar 2019 – 2020

Constantinescu Floarea
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Clasa a XI-a B
Chimie
Clasa a XII-a D
Chimie
Clasa a IX-a D
Chimie
Clasa a IX-a B
Chimie
09:00 Clasa a IX-a A
Chimie
Clasa a IX-a B
Chimie
Clasa a X-a B
Chimie
10:00 Clasa a IX-a C
Chimie
Clasa a X-a D
Chimie
Clasa a X-a D
Chimie
11:00 Clasa a X-a B
Chimie
Clasa a IX-a D
Chimie
Clasa a XII-a D
Chimie
12:00 Clasa a XII-a B
Chimie
Clasa a X-a C
Chimie
13:00 Clasa a X-a A
Chimie
14:00
15:00
Beceanu Dumitru
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Clasa a X-a B
Istorie
Clasa a XII-a E
Istorie
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
Bibina Dan
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Bibina Dan, Leșeanu Florin
Clasa a XI-a D
P.S.P.(Handbal/Fotbal)
Clasa a XII-a C
Ed.Fizică
Bibina Dan, Leșeanu Florin
Clasa a XI-a D
P.S.P.(Handbal/Fotbal)
Bibina Dan, Leșeanu Florin
Clasa a XI-a D
P.S.P.(Handbal/Fotbal)
Bibina Dan, Leșeanu Florin
Clasa a XI-a D
P.S.P.(Handbal/Fotbal)
09:00 Clasa a XII-a A
Ed.Fizică
10:00 Clasa a IX-a A
Ed.Fizică
11:00 Clasa a IX-a C
Ed.Fizică
Clasa a X-a D
Ed.Fizică
Clasa a XI-a A
Ed.Fizică
Clasa a X-a D
Ed.Fizică
Clasa a XI-a D
P.S.P.
12:00 Clasa a IX-a D
Ed.Fizică
Clasa a IX-a B
Ed.Fizică
Clasa a X-a C
Ed.Fizică
Clasa a XII-a D
Ed.Fizică
Clasa a X-a B
Ed.Fizică
13:00 Clasa a X-a A
Ed.Fizică
Clasa a X-a B
Ed.Fizică
Clasa a XI-a C
Ed.Fizică
Clasa a XII-a B
Ed.Fizică
Clasa a XI-a B
Ed.Fizică
14:00 Clasa a XI-a D
Dirigenție
15:00
Bibina Marian
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Clasa a X-a D
Lb.Lt.Română
Clasa a XII-a E
Lb.Lt.Română
Clasa a IX-a C
Lb.Lt.Română
Clasa a IX-a C
Lb.Lt.Română
Clasa a XII-a C
Lb.Lt.Română
09:00 Clasa a IX-a C
Dirigenție
Clasa a XII-a E
Lb.Lt.Română
Clasa a XII-a C
Lb.Lt.Română
Clasa a X-a D
Lb.Lt.Română
Clasa a XII-a E
Lb.Lt.Română
10:00 ~
Serviciu
Clasa a IX-a C
Lb.Lt.Română
Clasa a XII-a E
Lb.Lt.Română
Clasa a XI-a A
Lit.Universală
Clasa a IX-a C
Lb.Lt.Română
11:00 Clasa a XII-a A
Lit.Universală
12:00 Clasa a XII-a C
Lb.Lt.Română
Clasa a X-a D
Lb.Lt.Română
13:00 Clasa a IX-a C
Lb.Lt.Română
Clasa a XII-a C
Lb.Lt.Română
14:00
15:00
Chiriță Gheorghe
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 ~
Serviciu
Clasa a X-a C
Fizică
Clasa a X-a C
Fizică
09:00 Clasa a XI-a A
Ștințe
Clasa a XII-a A
Ștințe
Clasa a XII-a D
Fizică
10:00 Clasa a XII-a D
Fizică
Clasa a X-a D
Fizică
11:00 Clasa a X-a D
Fizică
Clasa a X-a D
Fizică
12:00 Clasa a XII-a D
Fizică
13:00
14:00
Cocoș Florica
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Clasa a IX-a D
Lb.Franceză
Clasa a XI-a A
Lb.Franceză
Clasa a XI-a A
Lb.Franceză
Clasa a XII-a C
Lb.Franceză
09:00 Clasa a XII-a E
Lb.Franceză
Clasa a IX-a A
Ed.Vizuală
Clasa a IX-a D
Lb.Franceză
Clasa a XI-a A
Lb.Franceză
Clasa a X-a D
Lb.Franceză
10:00 Clasa a X-a A
Lb.Franceză
Clasa a XII-a E
Lb.Franceză
Dobrică Laura, Cocoș Florica
Clasa a X-a C
Ed.Muz/Ed.Viz
Clasa a X-a A
Lb.Franceză
Clasa a XII-a C
Lb.Franceză
11:00 Clasa a XII-a C
Lb.Franceză
Clasa a IX-a C
Ed.Vizuală
Dobrică Laura, Cocoș Florica
Clasa a X-a A, Clasa a X-a B
Ed.Muz/Ed.Viz
12:00 Clasa a XI-a A
Lb.Franceză
Clasa a XII-a D
Dirigenție
Dobrică Laura, Cocoș Florica
Clasa a IX-a B, Clasa a IX-a D
Ed.Muz/Ed.Viz
Clasa a XII-a C
Ed.Artistică
Clasa a XII-a D
Lb.Franceză
13:00 Clasa a X-a D
Lb.Franceză
Clasa a XII-a D
Lb.Franceză
Păun Rodica, Cocoș Florica
Clasa a X-a D
Ed.Muz/Ed.Viz
Clasa a X-a A
Lb.Franceză
14:00
Cojoacă Doinița
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Clasa a X-a A
Lb.Lt.Română
Clasa a IX-a C
Lb.Latină
Clasa a XI-a C
Lb.Lt.Română
Clasa a XI-a A
Lb.Lt.Română
09:00 ~
Serviciu
Clasa a X-a A
Lb.Lt.Română
Clasa a XI-a A
Lb.Lt.Română
Clasa a X-a A
Lb.Lt.Română
10:00 Clasa a XII-a A
Lb.Latină
Clasa a XI-a D
Lb.Lt.Română
Clasa a XI-a C
Lb.Lt.Română
11:00 Clasa a XI-a A
Lb.Lt.Română
Clasa a XI-a A
Lb.Lt.Română
Clasa a X-a A
Lb.Lt.Română
Clasa a IX-a A
Lb.Latină
Clasa a XI-a A
Lb.Lt.Română
12:00 Clasa a XI-a C
Lb.Lt.Română
Clasa a XI-a C
Lb.Lt.Română
Clasa a X-a A
Dirigenție
Clasa a XI-a D
Lb.Lt.Română
Clasa a X-a A
Lb.Lt.Română
13:00 Clasa a X-a C
Lb.Latină
Clasa a XI-a A
Lb.Latină
Clasa a X-a A
Lb.Latină
Clasa a XI-a A
Lb.Latină
Clasa a XI-a D
Lb.Lt.Română
14:00
Dobrică Laura
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 ~
Serviciu
09:00 Clasa a XII-a E
Ed.Muzicală
Clasa a XI-a A
Ed.Artistică
10:00 Dobrică Laura, Cocoș Florica
Clasa a X-a C
Ed.Muz/Ed.Viz
Clasa a XII-a A
Ed.Artistică
11:00 Clasa a XI-a C
Ed.Artistică
Dobrică Laura, Cocoș Florica
Clasa a X-a A, Clasa a X-a B
Ed.Muz/Ed.Viz
12:00 Dobrică Laura, Cocoș Florica
Clasa a IX-a B, Clasa a IX-a D
Ed.Muz/Ed.Viz
Clasa a IX-a A
Ed.Muzicală
13:00 Clasa a XI-a D
Ed.Muzicală
Clasa a IX-a C
Ed.Muzicală
14:00
Filip Antonela
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Clasa a IX-a B
Lb.Franceză
09:00 Clasa a XI-a B
Lb.Franceză
~
Serviciu
10:00 Clasa a X-a C
Lb.Franceză
Clasa a XII-a A
Lb.Franceză
Clasa a IX-a A
Lb.Franceză
11:00 Clasa a IX-a A
Lb.Franceză
Clasa a XII-a A
Lb.Franceză
Clasa a XI-a D
Lb.Franceză
Clasa a XI-a B
Dirigenție
12:00 Clasa a X-a B
Lb.Franceză
Clasa a XI-a B
Lb.Franceză
Clasa a IX-a A
Lb.Franceză
Clasa a X-a B
Lb.Franceză
Clasa a XII-a A
Lb.Franceză
13:00 Clasa a XI-a D
Lb.Franceză
Clasa a X-a C
Lb.Franceză
Clasa a X-a C
Lb.Franceză
Clasa a XII-a A
Lb.Franceză
Clasa a IX-a B
Lb.Franceză
14:00
Georgescu Victoria
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Clasa a XI-a C
Lb.Franceză
09:00 Clasa a IX-a C
Lb.Franceză
10:00
11:00 Clasa a IX-a C
Lb.Franceză
Clasa a XII-a B
Lb.Franceză
12:00 Clasa a XI-a C
Lb.Franceză
Clasa a IX-a C
Lb.Franceză
13:00 Clasa a XII-a B
Lb.Franceză
Clasa a XI-a C
Lb.Franceză
14:00
Goncerenco Dana
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 ~
Serviciu
Clasa a XII-a B
Matematică
Clasa a X-a B
Matematică
09:00 Clasa a X-a B
Matematică
Clasa a XII-a B
Matematică
10:00 Clasa a XII-a B
Matematică
Clasa a X-a B
Matematică
11:00
12:00 Clasa a XII-a B
Dirigenție
13:00
14:00
Ianculescu Traian
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Clasa a XI-a B
Matematică
Clasa a XII-a D
Matematică
Clasa a IX-a D
Matematică
Clasa a XII-a D
Matematică
09:00 Clasa a XII-a D
Matematică
Clasa a XI-a B
Matematică
Clasa a IX-a B
Matematică
Clasa a X-a A
Matematică
10:00 Clasa a XI-a B
Matematică
Clasa a XI-a C
Matematică
Clasa a IX-a D
Matematică
Clasa a XII-a D
Matematică
Clasa a IX-a B
Dirigenție
11:00 Clasa a IX-a B
Matematică
Clasa a IX-a B
Matematică
Clasa a IX-a B
Matematică
Clasa a XI-a D
Matematică
Clasa a XI-a B
Matematică
12:00 Clasa a X-a A
Matematică
Clasa a IX-a D
Matematică
Clasa a XI-a B
Matematică
~
Serviciu
13:00 Clasa a IX-a D
Matematică
Clasa a XI-a C
Matematică
14:00
Ignat Aneta
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Clasa a XII-a D
Lb.Lt.Română
Clasa a X-a B
Lb.Lt.Română
Clasa a XII-a D
Lb.Lt.Română
Clasa a XII-a B
Lb.Lt.Română
09:00 Clasa a X-a B
Lb.Lt.Română
Clasa a XII-a B
Lb.Lt.Română
Clasa a X-a B
Lb.Lt.Română
Clasa a X-a B
Dirigenție
10:00 Clasa a IX-a B
Lb.Lt.Română
Clasa a IX-a D
Lb.Lt.Română
Clasa a IX-a B
Lb.Lt.Română
Clasa a X-a B
Lb.Lt.Română
11:00 Clasa a XII-a D
Lb.Lt.Română
Clasa a XII-a B
Lb.Lt.Română
Clasa a XII-a D
Lb.Lt.Română
12:00 ~
Serviciu
Clasa a IX-a D
Lb.Lt.Română
Clasa a IX-a B
Lb.Lt.Română
13:00 Clasa a IX-a B
Lb.Lt.Română
Clasa a IX-a D
Lb.Lt.Română
Clasa a IX-a D
Lb.Lt.Română
14:00
Iordan Ramona
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Clasa a XII-a E
Biologie
Clasa a IX-a A
Biologie
09:00 Clasa a X-a C
Biologie
10:00 Clasa a IX-a C
Biologie
11:00 Clasa a X-a A
Biologie
12:00 Clasa a X-a D
Biologie
13:00 Clasa a XI-a D
Biologie
14:00
Leșeanu Florin
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Bibina Dan, Leșeanu Florin
Clasa a XI-a D
P.S.P.(Handbal/Fotbal)
Clasa a XI-a D
P.S.P.
Bibina Dan, Leșeanu Florin
Clasa a XI-a D
P.S.P.(Handbal/Fotbal)
Bibina Dan, Leșeanu Florin
Clasa a XI-a D
P.S.P.(Handbal/Fotbal)
Bibina Dan, Leșeanu Florin
Clasa a XI-a D
P.S.P.(Handbal/Fotbal)
09:00 ~
Serviciu
10:00
11:00 Ologeanu Ion, Leșeanu Florin
Clasa a XII-a E
P.S.P.(Handbal/Fotbal)
Ologeanu Ion, Leșeanu Florin
Clasa a XII-a E
P.S.P.(Handbal/Fotbal)
Ologeanu Ion, Leșeanu Florin
Clasa a XII-a E
P.S.P.(Handbal/Fotbal)
Ologeanu Ion, Leșeanu Florin
Clasa a XII-a E
P.S.P.(Handbal/Fotbal)
12:00
13:00
14:00
Mărunțelu Eugen
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Clasa a XI-a C
Geografie
Clasa a XII-a B
Geografie
Clasa a XII-a A
Geografie
Clasa a XII-a A
Geografie
Clasa a XI-a A
Geografie
09:00 Clasa a X-a A
Geografie
Clasa a XI-a A
Geografie
Clasa a X-a A
Geografie
Clasa a XI-a C
Geografie
Clasa a IX-a C
Geografie
10:00 ~
Serviciu
Clasa a XI-a C
Geografie
Clasa a XII-a A
Dirigenție
Clasa a IX-a D
Geografie
11:00 Clasa a XI-a D
Geografie
Clasa a IX-a B
Geografie
Clasa a XII-a A
Geografie
12:00 Clasa a XII-a D
Geografie
Clasa a IX-a C
Geografie
Clasa a XI-a C
Geografie
13:00
Mihai Crenguța
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Clasa a IX-a A
Fizică
09:00 Clasa a XI-a B
Fizică
10:00 Clasa a X-a B
Fizică
Clasa a IX-a B
Fizică
Clasa a X-a A
Fizică
Clasa a XI-a B
Fizică
Clasa a XII-a B
Fizică
11:00 Clasa a XII-a B
Fizică
~
Serviciu
Clasa a XI-a B
Fizică
Clasa a IX-a D
Fizică
Clasa a IX-a A
Fizică
12:00 Clasa a IX-a C
Fizică
Clasa a X-a A
Fizică
Clasa a XII-a B
Fizică
Clasa a IX-a B
Fizică
Clasa a IX-a D
Fizică
13:00 Clasa a IX-a B
Fizică
Clasa a IX-a D
Fizică
Clasa a IX-a C
Fizică
Clasa a X-a B
Fizică
Clasa a X-a B
Fizică
14:00
Mihai Doru
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Clasa a XII-a B
Filosofie
Clasa a IX-a B
Logică
Clasa a X-a A
Ed.Antreprenorială
Clasa a X-a C
Ed.Antreprenorială
09:00 Clasa a XII-a C
Filosofie
Clasa a XI-a C
Economie
Clasa a XI-a C
Sociologie
Clasa a XII-a A
Filosofie
10:00 Clasa a XI-a C
Dirigenție
Clasa a XI-a A
Sociologie
Clasa a XII-a C
Filosofie
Clasa a XII-a E
Filosofie
11:00 Clasa a XI-a C
Sociologie
Clasa a IX-a A
Logică
Clasa a XII-a A
Filosofie
~
Serviciu
Clasa a XI-a C
Economie
12:00 Clasa a X-a D
Ed.Antreprenorială
Clasa a XI-a D
Economie
Clasa a IX-a A
Logică
Clasa a XI-a A
Economie
13:00 Clasa a X-a B
Ed.Antreprenorială
Clasa a XII-a D
Filosofie
Clasa a XI-a B
Economie
Clasa a XII-a C
Filosofie
14:00
Miron Dan
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Clasa a XI-a A
Istorie
Clasa a XII-a C
Istorie
09:00 Clasa a X-a C
Istorie
Clasa a X-a C
Istorie
10:00 Clasa a XII-a C
Istorie
Clasa a XI-a B
Istorie
11:00 ~
Serviciu
Clasa a XII-a C
Istorie
Clasa a XII-a A
Istorie
Clasa a XII-a C
Istorie
12:00 Clasa a XII-a A
Istorie
Clasa a XI-a A
Istorie
Clasa a X-a C
Istorie
Clasa a XII-a B
Istorie
13:00 Clasa a XI-a A
Dirigenție
Clasa a XII-a A
Istorie
Clasa a IX-a B
Istorie
Clasa a XI-a A
Istorie
14:00
Mogoș Valentina
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Clasa a IX-a C
Lb.Engleză
Clasa a X-a A
Lb.Engleză
Clasa a X-a D
Lb.Engleză
Clasa a X-a D
Lb.Engleză
09:00 Clasa a XI-a C
Lb.Engleză
Clasa a XI-a D
Lb.Engleză
Clasa a IX-a C
Lb.Engleză
Clasa a XII-a E
Lb.Engleză
Clasa a IX-a D
Lb.Engleză
10:00 Clasa a IX-a D
Lb.Engleză
Clasa a XII-a D
Lb.Engleză
Clasa a IX-a B
Lb.Engleză
~
Serviciu
Clasa a XII-a E
Lb.Engleză
11:00 Clasa a X-a A
Lb.Engleză
Clasa a XI-a C
Lb.Engleză
Clasa a IX-a B
Lb.Engleză
12:00 Clasa a XI-a D
Lb.Engleză
13:00 Clasa a XII-a D
Lb.Engleză
14:00
Neagu Cristian
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Clasa a XII-a C
T.I.C.
Clasa a X-a D
Informatică
Clasa a XI-a B
Informatică
Clasa a XI-a B
Informatică
Clasa a XI-a B
Informatică
09:00 Clasa a XII-a B
Informatică
Clasa a IX-a D
Informatică
Clasa a IX-a B
Informatică
Clasa a XII-a C
Matematică
~
Serviciu
10:00 Clasa a XII-a E
Matematică
Clasa a XI-a B
Informatică
Clasa a XII-a B
Informatică
Clasa a XII-a C
Dirigenție
Clasa a X-a C
Matematică
11:00 Clasa a XI-a B
Informatică
Clasa a X-a B
Informatică
Clasa a X-a C
Matematică
Clasa a XII-a C
T.I.C.
12:00 Clasa a IX-a B
T.I.C.
Clasa a IX-a C
Matematică
Clasa a X-a B
T.I.C.
Clasa a XII-a B
Informatică
13:00 Clasa a XII-a C
Matematică
Clasa a XII-a B
Informatică
Clasa a IX-a B
T.I.C.
Clasa a IX-a C
Matematică
14:00
Neațu Dănuț
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Clasa a IX-a A
Istorie
~
Serviciu
09:00 Clasa a XII-a D
Istorie
Clasa a XI-a C
Istorie
10:00 Clasa a X-a A
Istorie
Clasa a IX-a D
Istorie
Clasa a X-a A
Istorie
11:00 Clasa a XI-a C
Istorie
Clasa a IX-a C
Istorie
Clasa a IX-a C
Istorie
12:00 Clasa a XI-a D
Istorie
Clasa a X-a D
Istorie
Clasa a XI-a C
Istorie
13:00 Clasa a XI-a C
Istorie
Clasa a IX-a A
Istorie
Clasa a X-a A
Istorie
14:00
Neațu Laura
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Clasa a X-a B
Biologie
Clasa a IX-a D
Biologie
Clasa a IX-a B
Biologie
Clasa a IX-a B
Biologie
Clasa a IX-a D
Biologie
09:00 Clasa a IX-a D
Dirigenție
Clasa a X-a D
Biologie
Clasa a X-a D
Biologie
Clasa a XI-a B
Biologie
Clasa a IX-a B
Biologie
10:00 Clasa a XII-a B
Biologie
Clasa a XII-a D
Biologie
Clasa a X-a B
Biologie
Clasa a XII-a D
Biologie
11:00 Clasa a XII-a D
Biologie
Clasa a IX-a D
Biologie
Clasa a XII-a D
Biologie
~
Serviciu
12:00 Clasa a XI-a B
Biologie
13:00 Clasa a XII-a B
Biologie
14:00
Ologeanu Ion
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00
09:00
10:00
11:00 Ologeanu Ion, Leșeanu Florin
Clasa a XII-a E
P.S.P.(Handbal/Fotbal)
Ologeanu Ion, Leșeanu Florin
Clasa a XII-a E
P.S.P.(Handbal/Fotbal)
Ologeanu Ion, Leșeanu Florin
Clasa a XII-a E
P.S.P.(Handbal/Fotbal)
Ologeanu Ion, Leșeanu Florin
Clasa a XII-a E
P.S.P.(Handbal/Fotbal)
12:00
13:00
14:00
15:00
Orășeanu Daniel
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Clasa a XII-a E
Religie
Clasa a XII-a B
Religie
Clasa a X-a D
Religie
09:00 Clasa a IX-a B
Religie
Clasa a IX-a A
Religie
Clasa a XII-a A
Religie
10:00 Clasa a XI-a C
Religie
11:00 Clasa a IX-a D
Religie
Clasa a XI-a D
Religie
~
Serviciu
Clasa a XI-a A
Religie
12:00 Clasa a X-a C
Religie
Clasa a XII-a C
Religie
Clasa a XI-a B
Religie
Clasa a X-a A
Religie
13:00 Clasa a XII-a D
Religie
Clasa a IX-a C
Religie
Clasa a X-a B
Religie
14:00 Clasa a XII-a E
Dirigenție
Paraschiv Alina
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Clasa a IX-a C
Logică
09:00 Clasa a XII-a C
Studii sociale
10:00
11:00
12:00 Clasa a IX-a C
Logică
13:00 Clasa a IX-a D
Logică
14:00
Pătrănescu Gheorghe
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00 Clasa a XI-a D
P.S.T.(Teorie)
Clasa a XII-a E
P.S.T.(Teorie)
13:00 Clasa a XI-a D
P.S.T.(Teorie)
Clasa a XII-a E
P.S.T.(Teorie)
14:00
Păun Rodica
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00 Păun Rodica, Cocoș Florica
Clasa a X-a D
Ed.Muz/Ed.Viz
Rusu Mădălina
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Clasa a X-a A
Psihologie
09:00 Clasa a X-a C
Psihologie
10:00 Clasa a X-a D
Psihologie
11:00 Clasa a X-a A
Psihologie
12:00 Clasa a X-a B
Psihologie
~
Serviciu
13:00 Clasa a X-a D
Dirigenție
Clasa a X-a C
Psihologie
14:00
Slobozeanu Raluca
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Clasa a X-a C
Lb.Lt.Română
Clasa a XII-a A
Lb.Lt.Română
Clasa a XII-a A
Lb.Lt.Română
09:00 Clasa a XII-a A
Lb.Lt.Română
Clasa a X-a C
Lb.Lt.Română
Clasa a IX-a A
Lb.Lt.Română
10:00 Clasa a X-a C
Lb.Lt.Română
~
Serviciu
11:00 Clasa a XI-a B
Lb.Lt.Română
Clasa a IX-a A
Lb.Lt.Română
Clasa a X-a C
Lb.Lt.Română
Clasa a X-a C
Lb.Lt.Română
12:00 Clasa a XI-a B
Lb.Lt.Română
Clasa a IX-a A
Lb.Lt.Română
Clasa a XII-a A
Lb.Lt.Română
Clasa a XII-a A
Lb.Lt.Română
13:00 Clasa a IX-a A
Lb.Lt.Română
Clasa a IX-a A
Dirigenție
Clasa a XI-a B
Lb.Lt.Română
Clasa a IX-a A
Lb.Lt.Română
Tănăsescu Mihaela
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Clasa a X-a C
Geografie
Clasa a XII-a E
Geografie
Clasa a X-a B
Geografie
09:00 ~
Serviciu
Clasa a XI-a B
Geografie
10:00 Clasa a XII-a C
Geografie
Clasa a IX-a A
Geografie
Clasa a IX-a A
Geografie
11:00 Clasa a XII-a C
Geografie
Clasa a XII-a E
Geografie
12:00 Clasa a XII-a C
Geografie
Clasa a XII-a C
Geografie
13:00 Clasa a X-a D
Geografie
Clasa a X-a C
Geografie
14:00
Vlad Emil
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Clasa a IX-a A
Matematică
09:00 Clasa a X-a D
Matematică
10:00 Clasa a X-a D
Matematică
11:00 Clasa a X-a D
Matematică
12:00 Clasa a X-a D
Matematică
13:00 Clasa a IX-a A
Matematică
14:00
Voicu Liviana
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00
09:00 Clasa a XII-a C
Lb.Engleză
Clasa a IX-a A
Lb.Engleză
Clasa a XII-a B
Lb.Engleză
10:00 Clasa a XI-a A
Lb.Engleză
Clasa a X-a B
Lb.Engleză
~
Serviciu
Clasa a X-a C
Lb.Engleză
Clasa a XI-a B
Lb.Engleză
11:00 Clasa a X-a C
Lb.Engleză
Clasa a X-a C
Dirigenție
Clasa a XII-a B
Lb.Engleză
Clasa a X-a B
Lb.Engleză
12:00 Clasa a IX-a A
Lb.Engleză
Clasa a XII-a A
Lb.Engleză
Clasa a XI-a A
Lb.Engleză
Clasa a XI-a A
Lb.Engleză
13:00 Clasa a XII-a A
Lb.Engleză
Clasa a XI-a B
Lb.Engleză
Clasa a XII-a A
Lb.Engleză
Clasa a XII-a C
Lb.Engleză
14:00
Zârnea Tanța
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Clasa a XII-a A
T.I.C.
Clasa a XI-a C
T.I.C.
Clasa a IX-a A
T.I.C.
Clasa a X-a A
T.I.C.
Clasa a XI-a C
T.I.C.
09:00 Clasa a XII-a D
T.I.C.
Clasa a IX-a C
T.I.C.
Clasa a XII-a D
T.I.C.
Clasa a IX-a D
T.I.C.
10:00 Clasa a IX-a A
T.I.C.
Clasa a XII-a A
T.I.C.
Clasa a IX-a C
T.I.C.
Clasa a XI-a A
T.I.C.
11:00 Clasa a IX-a D
T.I.C.
12:00 ~
Serviciu
Clasa a X-a C
T.I.C.
13:00 Clasa a X-a D
T.I.C.
14:00
~ Grup automat
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 ~
Serviciu
Chiriță Gheorghe
~
Serviciu
Goncerenco Dana
~
Serviciu
Dobrică Laura
~
Serviciu
Oinăcaru M
~
Serviciu
Neațu Dănuț
09:00 ~
Serviciu
Cojoacă Doinița
~
Serviciu
Leșeanu Florin
~
Serviciu
Tănăsescu Mihaela
~
Serviciu
Filip Antonela
~
Serviciu
Neagu Cristian
10:00 ~
Serviciu
Bibina Marian
~
Serviciu
Mărunțelu Eugen
~
Serviciu
Voicu Liviana
~
Serviciu
Mogoș Valentina
~
Serviciu
Slobozeanu Raluca
11:00 ~
Serviciu
Miron Dan
~
Serviciu
Mihai Crenguța
~
Serviciu
Orășeanu Daniel
~
Serviciu
Mihai Doru
~
Serviciu
Neațu Laura
12:00 ~
Serviciu
Zârnea Tanța
~
Serviciu
Ignat Aneta
~
Serviciu
Cocoș Florica
~
Serviciu
Rusu Mădălina
~
Serviciu
Ianculescu Traian
13:00