Orar profesori

Liceul Teoretic Zimnicea

An școlar 2020 – 2021

  Constantinescu Floarea
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Clasa a XI-a D
Chimie
Clasa a X-a D
Chimie
Clasa a IX-a A
Chimie
Clasa a IX-a D
Chimie
09:00 Clasa a IX-a C
Chimie
Clasa a IX-a D
Chimie
Clasa a IX-a B
Chimie
10:00 Clasa a X-a A
Chimie
Clasa a X-a C
Chimie
11:00 Clasa a IX-a E
Chimie
Clasa a XI-a D
Chimie
Clasa a X-a B
Chimie
12:00 Clasa a IX-a B
Chimie
Clasa a X-a B
Chimie
Clasa a XI-a B
Chimie
13:00 Clasa a XII-a B
Chimie
Clasa a X-a D
Chimie

  Beceanu Dumitru
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Clasa a XI-a B
Istorie
09:00 Clasa a IX-a E
Istorie
10:00 Hol
Serviciu
11:00

  Bibina Dan
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Clasa a IX-a B
Ed.Fizică
Clasa a XII-a A
Ed.Fizică
Clasa a X-a B
Ed.Fizică
Clasa a X-a D
Ed.Fizică
Clasa a XI-a C
Ed.Fizică
09:00 Clasa a XI-a B
Ed.Fizică
Clasa a IX-a C
Ed.Fizică
Bibina Dan, Leșeanu Florin
Clasa a XII-a D
P.S.P.(Handbal/Fotbal)
Bibina Dan, Leșeanu Florin
Clasa a XII-a D
P.S.P.(Handbal/Fotbal)
Clasa a IX-a D
Ed.Fizică
10:00 Clasa a IX-a A
Ed.Fizică
Bibina Dan, Leșeanu Florin
Clasa a XII-a D
P.S.P.(Handbal/Fotbal)
Clasa a X-a D
Ed.Fizică
11:00 Clasa a XII-a C
Ed.Fizică
Bibina Dan, Leșeanu Florin
Clasa a XII-a D
P.S.P.(Handbal/Fotbal)
12:00 Clasa a X-a C
Ed.Fizică
Clasa a XI-a D
Ed.Fizică
Clasa a X-a B
Ed.Fizică
13:00 Clasa a X-a A
Ed.Fizică
Clasa a XII-a B
Ed.Fizică
Clasa a XI-a A
Ed.Fizică
14:00 Clasa a XII-a D
Dirigenție

  Bibina Marian
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Clasa a X-a C
Lb.Lt.Română
Clasa a XI-a D
Lb.Lt.Română
Clasa a X-a C
Lb.Lt.Română
Clasa a XI-a D
Lb.Lt.Română
09:00 Clasa a IX-a A
Lb.Lt.Română
Clasa a X-a C
Lb.Lt.Română
Clasa a X-a C
Dirigenție
Clasa a X-a C
Lb.Lt.Română
10:00 Clasa a XI-a D
Lb.Lt.Română
Clasa a IX-a D
Lb.Lt.Română
Hol
Serviciu
11:00 Clasa a IX-a D
Lb.Lt.Română
Clasa a X-a C
Lb.Lt.Română
Clasa a IX-a D
Lb.Lt.Română
Clasa a IX-a A
Lb.Lt.Română
12:00 Clasa a IX-a A
Lb.Lt.Română
Clasa a IX-a A
Lb.Lt.Română
Clasa a IX-a D
Lb.Lt.Română
13:00 Clasa a XI-a D
Lb.Lt.Română
Clasa a IX-a A
Lb.Lt.Română

  Chiriță Gheorghe
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Clasa a IX-a D
Fizică
Clasa a XI-a D
Fizică
Clasa a IX-a D
Fizică
09:00 Clasa a XI-a D
Fizică
Clasa a IX-a E
Fizică
Hol
Serviciu
10:00 Clasa a IX-a E
Fizică
Clasa a IX-a D
Fizică
Clasa a XI-a D
Fizică
11:00

  Cocoș Florica
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Clasa a XI-a A
Lb.Franceză
Clasa a IX-a D
Dirigenție
Clasa a XI-a A
Ed.Vizuală
Clasa a IX-a A
Ed.Vizuală
09:00 Clasa a X-a C
Lb.Franceză
Păun Rodica, Cocoș Florica
Clasa a X-a C, Clasa a X-a D
Ed.Muz/Ed.Viz
Păun Rodica, Cocoș Florica
Clasa a X-a A, Clasa a X-a B
Ed.Muz/Ed.Viz
Clasa a IX-a C
Lb.Franceză
Clasa a XII-a A
Lb.Franceză
10:00 Clasa a XI-a A
Lb.Franceză
Clasa a X-a C
Lb.Franceză
Clasa a IX-a C
Lb.Franceză
Clasa a IX-a C
Ed.Vizuală
Clasa a X-a C
Lb.Franceză
11:00 Clasa a XI-a D
Lb.Franceză
Clasa a IX-a C
Lb.Franceză
Clasa a XI-a D
Lb.Franceză
Clasa a XI-a A
Lb.Franceză
Clasa a IX-a D
Lb.Franceză
12:00 Hol
Serviciu
Păun Rodica, Cocoș Florica
Clasa a IX-a D, Clasa a IX-a B
Ed.Muz/Ed.Viz
Clasa a IX-a D
Lb.Franceză
Clasa a XII-a A
Ed.Vizuală
13:00 Clasa a X-a D
Lb.Franceză
Clasa a X-a D
Lb.Franceză
Clasa a XII-a A
Lb.Franceză
Clasa a XII-a A
Lb.Franceză
Clasa a IX-a E
Ed.Vizuală

  Cojoacă Doinița
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Clasa a XI-a A
Dirigenție
Clasa a XII-a C
Lb.Lt.Română
Clasa a XII-a A
Lb.Lt.Română
Clasa a XII-a A
Lb.Lt.Română
Clasa a IX-a C
Lb.Latină
09:00 Clasa a XI-a A
Lb.Lt.Română
Clasa a XII-a A
Lb.Latină
Clasa a XI-a A
Lb.Latină
Clasa a XII-a D
Lb.Lt.Română
10:00 Clasa a XII-a D
Lb.Lt.Română
Hol
Serviciu
Clasa a XI-a A
Lb.Lt.Română
Clasa a XI-a A
Lb.Lt.Română
Clasa a XII-a A
Lb.Lt.Română
11:00 Clasa a XI-a A
Lb.Latină
Clasa a XI-a A
Lb.Lt.Română
Clasa a XII-a C
Lb.Lt.Română
Clasa a X-a C
Lb.Latină
12:00 Clasa a XII-a A
Lb.Lt.Română
Clasa a X-a A
Lb.Latină
Clasa a IX-a A
Lb.Latină
Clasa a XII-a D
Lb.Lt.Română
Clasa a XI-a A
Lb.Lt.Română
13:00 Clasa a XII-a A
Lb.Lt.Română
Clasa a XII-a C
Lb.Lt.Română
14:00

  Filip Antonela
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00
09:00 Clasa a X-a B
Lb.Franceză
Clasa a IX-a A
Lb.Franceză
Clasa a XI-a B
Lb.Franceză
Clasa a IX-a E
Lb.Franceză
10:00 Clasa a XII-a B
Lb.Franceză
Clasa a IX-a E
Lb.Franceză
11:00 Clasa a X-a A
Lb.Franceză
Hol
Serviciu
Clasa a IX-a A
Lb.Franceză
Clasa a XI-a C
Lb.Franceză
12:00 Clasa a XII-a D
Lb.Franceză
Clasa a XII-a B
Lb.Franceză
Clasa a XII-a D
Lb.Franceză
Clasa a XII-a B
Dirigenție
Clasa a XI-a B
Lb.Franceză
13:00 Clasa a XI-a C
Lb.Franceză
Clasa a X-a A
Lb.Franceză
Clasa a X-a B
Lb.Franceză
Clasa a IX-a A
Lb.Franceză
Clasa a X-a A
Lb.Franceză

  Georgescu Victoria
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Hol
Serviciu
09:00 Clasa a XII-a C
Lb.Franceză
10:00 Clasa a IX-a B
Lb.Franceză
11:00 Clasa a XII-a C
Lb.Franceză
12:00 Clasa a XII-a C
Lb.Franceză
13:00 Clasa a IX-a B
Lb.Franceză

  Goncerenco Dana
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Clasa a XII-a D
Matematică
Clasa a IX-a B
Matematică
Clasa a IX-a B
Matematică
09:00 Clasa a XII-a C
Matematică
Clasa a XII-a C
Matematică
Clasa a IX-a B
Dirigenție
Clasa a IX-a B
Matematică
10:00 Clasa a IX-a B
Matematică
Clasa a IX-a B
Matematică
Clasa a XI-a C
Matematică
Clasa a XI-a B
Matematică
11:00 Clasa a XI-a B
Matematică
Clasa a XI-a B
Matematică
Clasa a XI-a B
Matematică
12:00 Clasa a XI-a B
Matematică
Clasa a XI-a C
Matematică
Hol
Serviciu

  Ianculescu Traian
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Clasa a XII-a B
Matematică
Clasa a XII-a B
Matematică
Clasa a XII-a B
Matematică
Clasa a XII-a B
Matematică
Clasa a X-a B
Matematică
09:00 Clasa a X-a D
Matematică
Clasa a X-a B
Matematică
Clasa a X-a D
Matematică
Clasa a X-a D
Matematică
Clasa a X-a D
Matematică
10:00 Clasa a X-a B
Matematică
Clasa a X-a B
Dirigenție
Clasa a X-a B
Matematică
Clasa a XII-a B
Matematică
11:00 Clasa a X-a B
Matematică
Clasa a X-a D
Matematică
12:00 Hol
Serviciu

  Ignat Aneta
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Clasa a X-a B
Lb.Lt.Română
Clasa a IX-a B
Lb.Lt.Română
Clasa a IX-a E
Lb.Lt.Română
Clasa a IX-a B
Lb.Lt.Română
09:00 Clasa a XII-a A
Lit.Universală
Clasa a XI-a A
Lit.Universală
Clasa a XI-a B
Lb.Lt.Română
Clasa a XI-a B
Dirigenție
10:00 Clasa a X-a D
Lb.Lt.Română
Hol
Serviciu
Clasa a X-a B
Lb.Lt.Română
11:00 Clasa a IX-a E
Lb.Lt.Română
Clasa a X-a D
Lb.Lt.Română
Clasa a X-a D
Lb.Lt.Română
12:00 Clasa a XII-a C
Lb.Lt.Română
Clasa a XI-a B
Lb.Lt.Română
Clasa a IX-a B
Lb.Lt.Română
Clasa a IX-a E
Lb.Lt.Română
13:00 Clasa a IX-a B
Lb.Lt.Română
Clasa a XII-a C
Lb.Lt.Română
Clasa a X-a B
Lb.Lt.Română
Clasa a XI-a B
Lb.Lt.Română

  Leșeanu Florin
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Hol
Serviciu
Clasa a XII-a D
P.S.T.(Teorie)
Ologeanu Ion, Leșeanu Florin
Clasa a IX-a E
P.S.P.(Handbal/Fotbal)
09:00 Clasa a IX-a E
P.S.T.(Teorie)
Bibina Dan, Leșeanu Florin
Clasa a XII-a D
P.S.P.(Handbal/Fotbal)
Bibina Dan, Leșeanu Florin
Clasa a XII-a D
P.S.P.(Handbal/Fotbal)
10:00 Bibina Dan, Leșeanu Florin
Clasa a XII-a D
P.S.P.(Handbal/Fotbal)
11:00 Clasa a XII-a D
P.S.T.(Teorie)
Bibina Dan, Leșeanu Florin
Clasa a XII-a D
P.S.P.(Handbal/Fotbal)
12:00 Ologeanu Ion, Leșeanu Florin
Clasa a IX-a E
P.S.P.(Handbal/Fotbal)
Ologeanu Ion, Leșeanu Florin
Clasa a IX-a E
P.S.P.(Handbal/Fotbal)
Clasa a IX-a E
P.S.T.(Teorie)
13:00 Clasa a IX-a E
Ed.Fizică
14:00 Clasa a IX-a E
Dirigenție

  Mărunțelu Eugen
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00
09:00
10:00 Clasa a X-a C
Geografie
Clasa a XII-a A
Geografie
Clasa a XII-a A
Geografie
Clasa a XII-a A
Geografie
Clasa a XII-a C
Geografie
11:00 Clasa a IX-a A
Geografie
Clasa a IX-a A
Geografie
Clasa a X-a D
Geografie
Clasa a XII-a C
Geografie
Clasa a IX-a E
Geografie
12:00 Clasa a X-a B
Geografie
Clasa a XII-a C
Geografie
Clasa a IX-a C
Geografie
Clasa a X-a C
Geografie
Clasa a IX-a A
Dirigenție
13:00 Clasa a XII-a C
Geografie
Clasa a IX-a B
Geografie
Hol
Serviciu
Clasa a IX-a C
Geografie
Clasa a IX-a D
Geografie
14:00

  Mihai Crenguța
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Clasa a IX-a A
Fizică
Clasa a XI-a B
Fizică
Clasa a IX-a A
Fizică
Hol
Serviciu
09:00 Clasa a IX-a B
Fizică
Clasa a XII-a B
Fizică
Clasa a XII-a B
Fizică
Clasa a X-a B
Fizică
Clasa a XII-a B
Fizică
10:00 Clasa a XI-a B
Fizică
Clasa a X-a A
Fizică
Clasa a X-a D
Fizică
Clasa a IX-a B
Fizică
11:00 Clasa a X-a C
Fizică
Clasa a IX-a B
Fizică
Clasa a X-a C
Fizică
Clasa a X-a B
Fizică
12:00 Clasa a X-a A
Fizică
Clasa a X-a D
Fizică
Clasa a X-a D
Fizică
13:00 Clasa a X-a B
Fizică
Clasa a XI-a B
Fizică

  Mihai Doru
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Clasa a X-a A
Ed.Antreprenorială
Clasa a XI-a C
Sociologie
Clasa a X-a D
Ed.Antreprenorială
Clasa a XII-a C
Filosofie
Clasa a XII-a C
Dirigenție
09:00 Clasa a XI-a C
Economie
Clasa a XII-a D
Filosofie
Clasa a IX-a A
Logică
Clasa a XI-a D
Economie
Clasa a XI-a C
Economie
10:00 Clasa a XII-a C
Filosofie
Clasa a XI-a A
Economie
Clasa a XII-a B
Filosofie
Clasa a XI-a C
Sociologie
Clasa a IX-a A
Logică
11:00 Clasa a XII-a A
Filosofie
Clasa a XII-a C
Filosofie
Clasa a X-a C
Ed.Antreprenorială
12:00 Clasa a XI-a A
Sociologie
Hol
Serviciu
Clasa a XII-a A
Filosofie
Clasa a IX-a B
Logică
13:00 Clasa a XI-a B
Economie
Clasa a X-a B
Ed.Antreprenorială

  Miron Dan
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Clasa a XII-a A
Istorie
Clasa a X-a B
Istorie
09:00 Clasa a XII-a B
Istorie
Clasa a IX-a A
Istorie
10:00 Clasa a IX-a D
Istorie
11:00 Clasa a XI-a C
Istorie
Clasa a XII-a A
Istorie
Clasa a XI-a C
Istorie
Clasa a XII-a A
Istorie
Clasa a XI-a C
Istorie
12:00 Clasa a X-a C
Istorie
Clasa a X-a C
Istorie
Clasa a XII-a A
Dirigenție
Clasa a X-a C
Istorie
13:00 Clasa a IX-a A
Istorie
Clasa a IX-a B
Istorie
Hol
Serviciu
Clasa a X-a D
Istorie

  Neagu Cristian
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Clasa a X-a B
Informatică
Clasa a IX-a C
T.I.C.
Clasa a XI-a B
Informatică
09:00 Clasa a XI-a B
Informatică
Clasa a X-a B
T.I.C.
10:00 Clasa a IX-a D
Informatică
Clasa a XII-a B
Informatică
Clasa a XI-a B
Informatică
Clasa a IX-a C
T.I.C.
11:00 Clasa a X-a D
Informatică
Clasa a IX-a B
T.I.C.
Clasa a XII-a B
Informatică
12:00 Clasa a X-a D
T.I.C.
Clasa a IX-a B
T.I.C.
Clasa a XII-a B
Informatică
Clasa a XI-a B
Informatică
13:00 Clasa a XII-a B
Informatică
Hol
Serviciu
Clasa a IX-a C
Dirigenție
Clasa a IX-a B
Informatică

  Neațu Dănuț
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Clasa a XII-a C
Istorie
Clasa a X-a A
Istorie
09:00 Hol
Serviciu
Clasa a XII-a C
Istorie
10:00 Clasa a XII-a C
Istorie
Clasa a X-a A
Istorie
Clasa a XII-a C
Istorie
Clasa a XI-a A
Istorie
11:00 Clasa a XI-a A
Istorie
Clasa a XI-a D
Istorie
12:00 Clasa a IX-a C
Istorie
Clasa a XI-a A
Istorie
Clasa a X-a A
Istorie
13:00 Clasa a XII-a D
Istorie
Clasa a IX-a C
Istorie
Clasa a XII-a D
Istorie

  Neațu Laura
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Clasa a X-a D
Biologie
Clasa a X-a C
Biologie
Clasa a X-a A
Biologie
Clasa a XI-a B
Biologie
Clasa a X-a D
Biologie
09:00 Clasa a XII-a D
Biologie
Clasa a IX-a B
Biologie
Clasa a XII-a B
Biologie
Hol
Serviciu
10:00 Clasa a IX-a C
Biologie
Clasa a IX-a E
Biologie
Clasa a X-a B
Biologie
Clasa a IX-a A
Biologie
Clasa a IX-a D
Biologie
11:00 Clasa a IX-a D
Biologie
Clasa a IX-a B
Biologie
Clasa a XI-a B
Biologie
12:00 Clasa a X-a D
Dirigenție
Clasa a XII-a B
Biologie
13:00 Clasa a X-a B
Biologie

  Ologeanu Ion
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Ologeanu Ion, Leșeanu Florin
Clasa a IX-a E
P.S.P.(Handbal/Fotbal)
09:00
10:00
11:00
12:00 Ologeanu Ion, Leșeanu Florin
Clasa a IX-a E
P.S.P.(Handbal/Fotbal)
Ologeanu Ion, Leșeanu Florin
Clasa a IX-a E
P.S.P.(Handbal/Fotbal)
13:00
14:00

  Orășeanu Daniel
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Clasa a XI-a B
Religie
09:00 Clasa a IX-a D
Religie
Clasa a XI-a C
Religie
10:00 Clasa a XII-a A
Religie
Clasa a IX-a E
Religie
11:00 Clasa a XII-a B
Religie
Clasa a X-a A
Religie
Clasa a X-a B
Religie
Clasa a IX-a B
Religie
12:00 Clasa a XI-a C
Religie
Clasa a XI-a A
Religie
Clasa a XII-a C
Religie
Clasa a IX-a C
Religie
13:00 Clasa a IX-a A
Religie
Clasa a X-a C
Religie
Clasa a XI-a D
Religie
Clasa a X-a D
Religie
Hol
Serviciu
14:00 Clasa a XII-a D
Religie

  Paraschiv Alina
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Clasa a IX-a D
Logică
Clasa a IX-a E
Logică
09:00 Hol
Serviciu
Clasa a IX-a C
Logică
10:00 Clasa a IX-a C
Logică

  Păun Rodica
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Clasa a IX-a C
Ed.Muzicală
Clasa a XII-a D
Ed.Muzicală
09:00 Păun Rodica, Cocoș Florica
Clasa a X-a C, Clasa a X-a D
Ed.Muz/Ed.Viz
Păun Rodica, Cocoș Florica
Clasa a X-a A, Clasa a X-a B
Ed.Muz/Ed.Viz
10:00 Clasa a XI-a C
Ed.Artistică
Clasa a XII-a C
Ed.Artistică
11:00 Clasa a IX-a E
Ed.Muzicală
12:00 Păun Rodica, Cocoș Florica
Clasa a IX-a D, Clasa a IX-a B
Ed.Muz/Ed.Viz
13:00 Clasa a IX-a A
Ed.Muzicală

  Rusu Mădălina
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Clasa a X-a A
Psihologie
09:00 Clasa a XI-a D
Dirigenție
10:00 Clasa a X-a D
Psihologie
11:00 Clasa a X-a B
Psihologie
Hol
Serviciu
Clasa a X-a A
Psihologie
12:00 Clasa a XII-a C
Studii sociale
Clasa a XI-a D
Economie
13:00 Clasa a X-a C
Psihologie
Clasa a X-a C
Psihologie

  Slobozeanu Raluca
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Clasa a XI-a C
Lb.Lt.Română
Clasa a X-a A
Lb.Lt.Română
Clasa a XII-a B
Lb.Lt.Română
09:00 Clasa a X-a A
Lb.Lt.Română
Clasa a X-a A
Dirigenție
Clasa a IX-a C
Lb.Lt.Română
10:00 Clasa a XII-a B
Lb.Lt.Română
Clasa a X-a A
Lb.Lt.Română
11:00 Hol
Serviciu
Clasa a X-a A
Lb.Lt.Română
Clasa a IX-a C
Lb.Lt.Română
Clasa a IX-a C
Lb.Lt.Română
12:00 Clasa a XII-a B
Lb.Lt.Română
Clasa a IX-a C
Lb.Lt.Română
Clasa a XI-a C
Lb.Lt.Română
Clasa a XI-a C
Lb.Lt.Română
13:00 Clasa a IX-a C
Lb.Lt.Română
Clasa a XI-a C
Lb.Lt.Română
Clasa a X-a A
Lb.Lt.Română
Clasa a XI-a C
Lb.Lt.Română

  Tănăsescu Mihaela
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Clasa a XII-a D
Geografie
Clasa a XI-a C
Geografie
Clasa a XII-a D
Geografie
09:00 Clasa a XI-a C
Geografie
Clasa a XI-a C
Geografie
Clasa a XI-a A
Geografie
10:00 Clasa a XI-a B
Geografie
Clasa a XI-a D
Geografie
Clasa a XI-a C
Geografie
11:00 Hol
Serviciu
12:00 Clasa a X-a A
Geografie
Clasa a X-a A
Geografie
13:00 Clasa a XI-a A
Geografie
Clasa a XII-a B
Geografie

  Mogos Valentina
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Clasa a X-a C
Lb.Engleză
09:00 Clasa a XI-a D
Lb.Engleză
10:00 Clasa a X-a D
Lb.Engleză
Clasa a XII-a D
Lb.Engleză
11:00 Clasa a XI-a D
Lb.Engleză
12:00 Hol
Serviciu
Clasa a X-a D
Lb.Engleză
13:00 Clasa a XII-a D
Lb.Engleză
Clasa a X-a C
Lb.Engleză

 

  Voicu Liviana
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Clasa a XII-a C
Lb.Engleză
Clasa a XI-a A
Lb.Engleză
Clasa a XI-a C
Lb.Engleză
Clasa a XI-a A
Lb.Engleză
09:00 Hol
Serviciu
Clasa a XII-a A
Lb.Engleză
Clasa a XI-a A
Lb.Engleză
Clasa a X-a A
Lb.Engleză
10:00 Clasa a XI-a C
Dirigenție
Clasa a IX-a A
Lb.Engleză
Clasa a IX-a B
Lb.Engleză
Clasa a X-a A
Lb.Engleză
Clasa a XI-a B
Lb.Engleză
11:00 Clasa a IX-a B
Lb.Engleză
Clasa a XII-a B
Lb.Engleză
Clasa a XII-a B
Lb.Engleză
Clasa a IX-a A
Lb.Engleză
Clasa a IX-a C
Lb.Engleză
12:00 Clasa a XII-a A
Lb.Engleză
Clasa a X-a B
Lb.Engleză
Clasa a IX-a C
Lb.Engleză
Clasa a X-a B
Lb.Engleză
13:00 Clasa a XII-a A
Lb.Engleză
Clasa a XI-a A
Lb.Engleză
Clasa a XII-a C
Lb.Engleză
Clasa a XI-a B
Lb.Engleză
Clasa a XI-a C
Lb.Engleză

  Zârnea Tanța
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Clasa a IX-a E
T.I.C.
09:00 Clasa a XII-a C
T.I.C.
10:00 Clasa a IX-a A
T.I.C.
Clasa a X-a C
T.I.C.
11:00 Clasa a XI-a C
T.I.C.
Clasa a XII-a A
T.I.C.
Clasa a IX-a E
T.I.C.
Clasa a XII-a A
T.I.C.
12:00 Clasa a IX-a A
T.I.C.
Clasa a XI-a D
T.I.C.
Clasa a XI-a A
T.I.C.
Clasa a XI-a C
T.I.C.
13:00 Clasa a IX-a D
T.I.C.
Clasa a IX-a D
T.I.C.
Clasa a X-a A
T.I.C.
Clasa a XI-a D
T.I.C.

Albu Adriana
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00 Clasa a IX-a D
Lb.Engleză
Clasa a IX-a D
Lb.Engleză
13:00 Clasa a IX-a E
Lb.Engleză

  Barbu Ionuț
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Clasa a IX-a E
Matematică
Clasa a IX-a A
Matematică
Clasa a X-a C
Matematică
09:00 Clasa a IX-a D
Matematică
Clasa a X-a A
Matematică
Clasa a IX-a A
Matematică
10:00 Hol
Serviciu
Clasa a XI-a D
Matematică
11:00 Clasa a IX-a C
Matematică
Clasa a IX-a D
Matematică
Clasa a X-a A
Matematică
12:00 Clasa a XI-a D
Matematică
Clasa a IX-a E
Matematică
Clasa a XI-a D
Matematică
13:00 Clasa a X-a C
Matematică
Clasa a XI-a D
Matematică
Clasa a IX-a D
Matematică
Clasa a IX-a D
Matematică
Clasa a IX-a C
Matematică

  Mărculescu Florica
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Clasa a XI-a D
Biologie
Clasa a XII-a A
Ștințe
09:00 Clasa a IX-a D
Biologie
Clasa a XI-a D
Biologie
10:00 Clasa a XI-a D
Biologie
11:00 Hol
Serviciu
Clasa a XI-a A
Ștințe

  Bleajă Cornel
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Clasa a IX-a C
Fizică
Hol
Serviciu
Clasa a IX-a C
Fizică
09:00

  Serviciu pe școală
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Hol
Serviciu
Leșeanu Florin
Hol
Serviciu
Bleajă Cornel
Hol
Serviciu
Olteanu Victoria
Hol
Serviciu
Georgescu Victoria
Hol
Serviciu
Mihai Crenguța
09:00 Hol
Serviciu
Voicu Liviana
Hol
Serviciu
Paraschiv Alina
Hol
Serviciu
Neațu Dănuț
Hol
Serviciu
Chiriță Gheorghe
Hol
Serviciu
Neațu Laura
10:00 Hol
Serviciu
Barbu Ionuț
Hol
Serviciu
Cojoacă Doinița
Hol
Serviciu
Beceanu Dumitru
Hol
Serviciu
Ignat Aneta
Hol
Serviciu
Bibina Marian
11:00 Hol
Serviciu
Slobozeanu Raluca
Hol
Serviciu
Filip Antonela
Hol
Serviciu
Rusu Mădălina
Hol
Serviciu
Mărculescu Florica
Hol
Serviciu
Tănăsescu Mihaela
12:00 Hol
Serviciu
Cocoș Florica
Hol
Serviciu
Mihai Doru
Hol
Serviciu
Mogos Valentina
Hol
Serviciu
Goncerenco Dana
Hol
Serviciu
Ianculescu Traian
13:00 Hol
Serviciu
Olteanu Victoria
Hol
Serviciu
Neagu Cristian
Hol
Serviciu
Mărunțelu Eugen
Hol
Serviciu
Miron Dan
Hol
Serviciu
Orășeanu Daniel