Orar elevi 2021 – 2022

Liceul Teoretic Zimnicea

Liceul Teoretic Zimnicea
  Clasa a IX-a A
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Fizică
Mihai Crenguța
Logică
Paraschiv Alina
Ed.Muzicală
Păun Rodica
Fizică
Mihai Crenguța
Lb.Lt.Română
Cojoacă Doinița
09:00 Lb.Engleză
Mogos Valentina
Chimie
Constantinescu Floarea
Lb.Lt.Română
Cojoacă Doinița
Logică
Paraschiv Alina
Matematică
Goncerenco Dana
10:00 Geografie
Mărunțelu Eugen
Matematică
Goncerenco Dana
Lb.Latină
Cojoacă Doinița
Biologie
Neațu Laura
T.I.C.
Zârnea Tanța
11:00 T.I.C.
Zârnea Tanța
Ed.Fizică
Bibina Dan
Dirigenție
Miron Dan
Lb.Lt.Română
Cojoacă Doinița
Lb.Franceză
Cocoș Florica
12:00 Lb.Lt.Română
Cojoacă Doinița
Geografie
Mărunțelu Eugen
Religie
Orășeanu Daniel
Lb.Franceză
Cocoș Florica
Ed.Vizuală
Cocoș Florica
13:00 Istorie
Miron Dan
Lb.Lt.Română
Cojoacă Doinița
Lb.Engleză
Mogos Valentina
Lb.Engleză
Mogos Valentina
Istorie
Miron Dan
14:00
15:00

 

Liceul Teoretic Zimnicea
  Clasa a IX-a B
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Matematică
Ianculescu Traian
Matematică
Ianculescu Traian
Chimie
Constantinescu Floarea
Biologie
Neațu Laura
Informatică
Neagu Cristian
09:00 Informatică
Neagu Cristian
Lb.Lt.Română
Cojoacă Doinița
Istorie
Beceanu Dumitru
Logică
Mihai Doru
Biologie
Neațu Laura
10:00 Chimie
Constantinescu Floarea
Fizică
Mihai Crenguța
T.I.C.
Neagu Cristian
Matematică
Ianculescu Traian
Fizică
Mihai Crenguța
11:00 Ed.Fizică
Bibina Dan
Lb.Engleză
Mogos Valentina
Lb.Franceză
Filip Antonela
T.I.C.
Neagu Cristian
Lb.Lt.Română
Cojoacă Doinița
12:00 Fizică
Mihai Crenguța
Geografie
Tănăsescu Mihaela
Matematică
Ianculescu Traian
Lb.Lt.Română
Cojoacă Doinița
Religie
Orășeanu Daniel
13:00 Lb.Lt.Română
Cojoacă Doinița
Dirigenție
Filip Antonela
Clasa a IX-a B, Clasa a IX-a D
Ed.Muz/Ed.Viz
Păun Rodica, Cocoș Florica
Lb.Franceză
Filip Antonela
Lb.Engleză
Mogos Valentina
14:00
15:00

 

Liceul Teoretic Zimnicea
  Clasa a IX-a C
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Lb.Engleză
Mogos Valentina
Geografie
Tănăsescu Mihaela
Lb.Franceză
Cocoș Florica
Matematică
Goncerenco Dana
Matematică
Goncerenco Dana
09:00 Istorie
Neațu Dănuț
Biologie
Neațu Laura
Logică
Mihai Doru
Lb.Latină
Cojoacă Doinița
Istorie
Neațu Dănuț
10:00 Fizică
Mihai Crenguța
Ed.Vizuală
Cocoș Florica
Ed.Muzicală
Păun Rodica
Lb.Franceză
Cocoș Florica
Ed.Fizică
Bibina Dan
11:00 Dirigenție
Mihai Doru
Logică
Mihai Doru
T.I.C.
Zârnea Tanța
Fizică
Mihai Crenguța
Geografie
Tănăsescu Mihaela
12:00 Lb.Lt.Română
Bibina Marian
Chimie
Constantinescu Floarea
Lb.Engleză
Mogos Valentina
Lb.Lt.Română
Bibina Marian
Lb.Lt.Română
Bibina Marian
13:00 Lb.Lt.Română
Bibina Marian
Lb.Engleză
Mogos Valentina
Lb.Lt.Română
Bibina Marian
Religie
Orășeanu Daniel
T.I.C.
Zârnea Tanța
14:00

 

Liceul Teoretic Zimnicea
  Clasa a IX-a D
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Lb.Franceză
Cocoș Florica
Informatică
Neagu Cristian
Istorie
Neațu Dănuț
Lb.Franceză
Cocoș Florica
T.I.C.
Zârnea Tanța
09:00 Lb.Lt.Română
Ignat Aneta
Logică
Paraschiv Alina
Matematică
Buzatu Bogdan
Lb.Lt.Română
Ignat Aneta
Lb.Lt.Română
Ignat Aneta
10:00 Religie
Orășeanu Daniel
Chimie
Constantinescu Floarea
Ed.Fizică
Bibina Dan
Fizică
Mihai Crenguța
Biologie
Neațu Laura
11:00 Lb.Engleză
Mogos Valentina
Dirigenție
Orășeanu Daniel
Biologie
Neațu Laura
Istorie
Neațu Dănuț
Lb.Engleză
Mogos Valentina
12:00 Chimie
Constantinescu Floarea
Fizică
Mihai Crenguța
Fizică
Mihai Crenguța
Matematică
Buzatu Bogdan
Matematică
Buzatu Bogdan
13:00 Matematică
Buzatu Bogdan
Lb.Lt.Română
Ignat Aneta
Clasa a IX-a B, Clasa a IX-a D
Ed.Muz/Ed.Viz
Păun Rodica, Cocoș Florica
T.I.C.
Zârnea Tanța
Geografie
Tănăsescu Mihaela
14:00

 

Liceul Teoretic Zimnicea
  Clasa a X-a A
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Lb.Lt.Română
Bibina Marian
Fizică
Mihai Crenguța
Matematică
Buzatu Bogdan
Religie
Orășeanu Daniel
Chimie
Constantinescu Floarea
09:00 Fizică
Mihai Crenguța
T.I.C.
Zârnea Tanța
Clasa a X-a D, Clasa a X-a A
Ed.Muz/Ed.Viz
Păun Rodica, Cocoș Florica
Lb.Lt.Română
Bibina Marian
Lb.Franceză
Filip Antonela
10:00 Istorie
Miron Dan
Lb.Lt.Română
Bibina Marian
Psihologie
Rusu Mădălina
Lb.Lt.Română
Bibina Marian
Lb.Latină
Cojoacă Doinița
11:00 Lb.Engleză
Voicu Liviana
Geografie
Mărunțelu Eugen
Ed.Fizică
Bibina Dan
Lb.Franceză
Filip Antonela
Lb.Lt.Română
Bibina Marian
12:00 Dirigenție
Mărunțelu Eugen
Matematică
Buzatu Bogdan
Istorie
Miron Dan
Biologie
Neațu Laura
Istorie
Miron Dan
13:00 Lb.Franceză
Filip Antonela
Ed.Antreprenorială
Mihai Doru
Lb.Engleză
Voicu Liviana
Psihologie
Rusu Mădălina
Geografie
Mărunțelu Eugen
14:00

 

Liceul Teoretic Zimnicea
  Clasa a X-a B
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Lb.Lt.Română
Ignat Aneta
Lb.Lt.Română
Ignat Aneta
Biologie
Neațu Laura
Lb.Franceză
Georgescu Victoria
Lb.Lt.Română
Ignat Aneta
09:00 Matematică
Goncerenco Dana
Matematică
Goncerenco Dana
Matematică
Goncerenco Dana
Matematică
Goncerenco Dana
Fizică
Mihai Crenguța
10:00 Biologie
Neațu Laura
Ed.Fizică
Bibina Dan
Geografie
Mărunțelu Eugen
Ed.Antreprenorială
Mihai Doru
Informatică
Neagu Cristian
11:00 Chimie
Constantinescu Floarea
Psihologie
Rusu Mădălina
Fizică
Mihai Crenguța
Istorie
Miron Dan
T.I.C.
Neagu Cristian
12:00 Lb.Engleză
Voicu Liviana
Lb.Engleză
Voicu Liviana
Clasa a X-a B, Clasa a X-a C
Ed.Muz/Ed.Viz
Păun Rodica, Cocoș Florica
Ed.Fizică
Bibina Dan
Dirigenție
Goncerenco Dana
13:00 Fizică
Mihai Crenguța
Religie
Orășeanu Daniel
Chimie
Constantinescu Floarea
Informatică
Neagu Cristian
Lb.Franceză
Georgescu Victoria
14:00

 

Liceul Teoretic Zimnicea
  Clasa a X-a C
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Dirigenție
Neagu Cristian
Istorie
Neațu Dănuț
Lb.Lt.Română
Slobozeanu Raluca
Lb.Lt.Română
Slobozeanu Raluca
Istorie
Neațu Dănuț
09:00 Ed.Fizică
Bibina Dan
Lb.Lt.Română
Slobozeanu Raluca
Psihologie
Rusu Mădălina
Fizică
Chiriță Gheorghe
T.I.C.
Neagu Cristian
10:00 Lb.Latină
Cojoacă Doinița
Fizică
Chiriță Gheorghe
Istorie
Neațu Dănuț
Lb.Franceză
Filip Antonela
Lb.Lt.Română
Slobozeanu Raluca
11:00 Lb.Franceză
Filip Antonela
Biologie
Neațu Laura
Geografie
Mărunțelu Eugen
Religie
Orășeanu Daniel
Geografie
Mărunțelu Eugen
12:00 Lb.Lt.Română
Slobozeanu Raluca
Psihologie
Rusu Mădălina
Clasa a X-a B, Clasa a X-a C
Ed.Muz/Ed.Viz
Păun Rodica, Cocoș Florica
Matematică
Neagu Cristian
Chimie
Mărculescu Florica
13:00 Matematică
Neagu Cristian
Lb.Engleză
Voicu Liviana
Lb.Franceză
Filip Antonela
Ed.Antreprenorială
Mihai Doru
Lb.Engleză
Voicu Liviana
14:00

 

Liceul Teoretic Zimnicea
  Clasa a X-a D
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Chimie
Constantinescu Floarea
Fizică
Chiriță Gheorghe
Psihologie
Rusu Mădălina
Fizică
Chiriță Gheorghe
Lb.Franceză
Cocoș Florica
09:00 Fizică
Chiriță Gheorghe
T.I.C.
Neagu Cristian
Clasa a X-a D, Clasa a X-a A
Ed.Muz/Ed.Viz
Păun Rodica, Cocoș Florica
Geografie
Mărunțelu Eugen
Biologie
Mărculescu Florica
10:00 Informatică
Neagu Cristian
Lb.Lt.Română
Cojoacă Doinița
Chimie
Constantinescu Floarea
Lb.Engleză
Mogos Valentina
Lb.Engleză
Mogos Valentina
11:00 Dirigenție
Cocoș Florica
Istorie
Miron Dan
Biologie
Mărculescu Florica
Biologie
Mărculescu Florica
Religie
Orășeanu Daniel
12:00 Matematică
Buzatu Bogdan
Ed.Fizică
Bibina Dan
Matematică
Buzatu Bogdan
Ed.Antreprenorială
Mihai Doru
Lb.Lt.Română
Cojoacă Doinița
13:00 Ed.Fizică
Bibina Dan
Matematică
Buzatu Bogdan
Lb.Lt.Română
Cojoacă Doinița
Lb.Franceză
Cocoș Florica
Matematică
Buzatu Bogdan
14:00

 

Liceul Teoretic Zimnicea
  Clasa a X-a E
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 P.S.P.(Handbal/Fotbal)
Bibina Dan, Pătrăneschu Ghe.
P.S.P.(Handbal/Fotbal)
Bibina Dan, Pătrăneschu Ghe.
P.S.P.(Handbal/Fotbal)
Bibina Dan, Pătrăneschu Ghe.
P.S.P.(Handbal/Fotbal)
Bibina Dan, Pătrăneschu Ghe.
P.S.P.(Handbal/Fotbal)
Bibina Dan, Pătrăneschu Ghe.
09:00 Lb.Franceză
Cocoș Florica
10:00 Fizică
Chiriță Gheorghe
Biologie
Neațu Laura
Matematică
Buzatu Bogdan
Fizică
Chiriță Gheorghe
Chimie
Mărculescu Florica
11:00 Religie
Orășeanu Daniel
Lb.Lt.Română
Ignat Aneta
Ed.Muzicală
Păun Rodica
Matematică
Buzatu Bogdan
Ed.Fizică
Bibina Dan
12:00 Ed.Antreprenorială
Mihai Doru
Ed.Vizuală
Cocoș Florica
Istorie
Beceanu Dumitru
Lb.Lt.Română
Ignat Aneta
Dirigenție
Bibina Dan
13:00 Lb.Engleză
Voicu Liviana
Psihologie
Rusu Mădălina
T.I.C.
Zârnea Tanța
Geografie
Mărunțelu Eugen
Lb.Lt.Română
Ignat Aneta
14:00 P.S.T.(Teorie)
Bibina Dan
P.S.T.(Teorie)
Bibina Dan
Lb.Franceză
Cocoș Florica
15:00

 

Liceul Teoretic Zimnicea
  Clasa a XI-a A
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Lit.Universală
Slobozeanu Raluca
Lb.Latină
Cojoacă Doinița
Lb.Latină
Cojoacă Doinița
Ștințe
Mărculescu Florica
Lb.Lt.Română
Slobozeanu Raluca
09:00 Lb.Engleză
Voicu Liviana
Lb.Franceză
Filip Antonela
Istorie
Neațu Dănuț
Istorie
Neațu Dănuț
Geografie
Tănăsescu Mihaela
10:00 Lb.Lt.Română
Slobozeanu Raluca
Lb.Lt.Română
Slobozeanu Raluca
Dirigenție
Slobozeanu Raluca
Lb.Lt.Română
Slobozeanu Raluca
Sociologie
Mihai Doru
11:00 Istorie
Neațu Dănuț
Geografie
Tănăsescu Mihaela
Lb.Lt.Română
Slobozeanu Raluca
T.I.C.
Zârnea Tanța
Lb.Franceză
Filip Antonela
12:00 Lb.Franceză
Filip Antonela
Economie
Mihai Doru
Lb.Franceză
Filip Antonela
Lb.Engleză
Voicu Liviana
13:00 Ed.Fizică
Bibina Dan
Religie
Orășeanu Daniel
Lb.Engleză
Voicu Liviana
Ed.Artistică
Cocoș Florica
14:00

 

Liceul Teoretic Zimnicea
  Clasa a XI-a B
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Lb.Engleză
Voicu Liviana
Chimie
Constantinescu Floarea
Geografie
Tănăsescu Mihaela
Informatică
Neagu Cristian
Matematică
Ianculescu Traian
09:00 Matematică
Ianculescu Traian
Matematică
Ianculescu Traian
Matematică
Ianculescu Traian
Matematică
Ianculescu Traian
Dirigenție
Ianculescu Traian
10:00 Ed.Fizică
Bibina Dan
Informatică
Neagu Cristian
Fizică
Mihai Crenguța
Lb.Lt.Română
Ignat Aneta
Lb.Lt.Română
Ignat Aneta
11:00 Biologie
Neațu Laura
Lb.Franceză
Filip Antonela
Informatică
Neagu Cristian
Biologie
Neațu Laura
Fizică
Mihai Crenguța
12:00 Istorie
Miron Dan
Lb.Lt.Română
Ignat Aneta
Lb.Franceză
Filip Antonela
Lb.Engleză
Voicu Liviana
Geografie
Tănăsescu Mihaela
13:00 Religie
Orășeanu Daniel
Economie
Mihai Doru
Fizică
Mihai Crenguța
Informatică
Neagu Cristian
14:00

 

Liceul Teoretic Zimnicea
  Clasa a XI-a C
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Religie
Orășeanu Daniel
T.I.C.
Zârnea Tanța
Lb.Franceză
Georgescu Victoria
Lb.Lt.Română
Bibina Marian
Istorie
Miron Dan
09:00 Sociologie
Mihai Doru
Lb.Lt.Română
Bibina Marian
Geografie
Mărunțelu Eugen
Lb.Franceză
Georgescu Victoria
T.I.C.
Zârnea Tanța
10:00 Lb.Lt.Română
Bibina Marian
Lb.Engleză
Mogos Valentina
Sociologie
Mihai Doru
Matematică
Neagu Cristian
Geografie
Mărunțelu Eugen
11:00 Geografie
Mărunțelu Eugen
Matematică
Neagu Cristian
Ed.Artistică
Cocoș Florica
Geografie
Mărunțelu Eugen
Economie
Mihai Doru
12:00 Lb.Engleză
Mogos Valentina
Istorie
Miron Dan
Lb.Lt.Română
Bibina Marian
Istorie
Miron Dan
Lb.Franceză
Georgescu Victoria
13:00 Economie
Mihai Doru
Istorie
Miron Dan
Ed.Fizică
Bibina Dan
Dirigenție
Bibina Marian
14:00

 

Liceul Teoretic Zimnicea
  Clasa a XI-a D
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Istorie
Neațu Dănuț
Biologie
Neațu Laura
T.I.C.
Neagu Cristian
Istorie
Neațu Dănuț
Fizică
Mihai Crenguța
09:00 Chimie
Constantinescu Floarea
Fizică
Mihai Crenguța
Dirigenție
Neațu Laura
Biologie
Neațu Laura
Lb.Franceză
Cocoș Florica
10:00 Lb.Lt.Română
Ignat Aneta
Lb.Lt.Română
Ignat Aneta
Matematică
Ianculescu Traian
Ed.Fizică
Bibina Dan
Matematică
Ianculescu Traian
11:00 T.I.C.
Neagu Cristian
Matematică
Ianculescu Traian
Economie
Mihai Doru
Lb.Lt.Română
Ignat Aneta
Biologie
Neațu Laura
12:00 Religie
Orășeanu Daniel
Lb.Engleză
Mogos Valentina
Chimie
Constantinescu Floarea
Lb.Engleză
Mogos Valentina
Lb.Lt.Română
Ignat Aneta
13:00 Lb.Franceză
Cocoș Florica
Geografie
Mărunțelu Eugen
Fizică
Mihai Crenguța
Religie
Orășeanu Daniel
14:00

 

Liceul Teoretic Zimnicea
  Clasa a XII-a A
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Lb.Lt.Română
Cojoacă Doinița
Ed.Artistică
Cocoș Florica
Geografie
Mărunțelu Eugen
Filosofie
Mihai Doru
Filosofie
Mihai Doru
09:00 Lb.Latină
Cojoacă Doinița
Istorie
Neațu Dănuț
Lb.Engleză
Voicu Liviana
Ștințe
Mărculescu Florica
Lb.Lt.Română
Cojoacă Doinița
10:00 Istorie
Neațu Dănuț
Geografie
Mărunțelu Eugen
Lb.Franceză
Cocoș Florica
Religie
Orășeanu Daniel
Lb.Franceză
Cocoș Florica
11:00 Dirigenție
Cojoacă Doinița
Lb.Lt.Română
Cojoacă Doinița
Istorie
Neațu Dănuț
Lb.Engleză
Voicu Liviana
Lb.Engleză
Voicu Liviana
12:00 Lb.Franceză
Cocoș Florica
Lb.Lt.Română
Cojoacă Doinița
T.I.C.
Zârnea Tanța
Geografie
Mărunțelu Eugen
13:00 Lit.Universală
Slobozeanu Raluca
Lb.Franceză
Cocoș Florica
Ed.Fizică
Bibina Dan
Lb.Lt.Română
Cojoacă Doinița
14:00

 

Liceul Teoretic Zimnicea
  Clasa a XII-a B
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Filosofie
Mihai Doru
Matematică
Goncerenco Dana
Istorie
Beceanu Dumitru
Lb.Lt.Română
Ignat Aneta
Biologie
Neațu Laura
09:00 Biologie
Neațu Laura
Lb.Lt.Română
Ignat Aneta
Informatică
Neagu Cristian
Informatică
Neagu Cristian
Lb.Engleză
Voicu Liviana
10:00 Matematică
Goncerenco Dana
Lb.Franceză
Filip Antonela
Matematică
Goncerenco Dana
Matematică
Goncerenco Dana
Religie
Orășeanu Daniel
11:00 Fizică
Mihai Crenguța
Chimie
Constantinescu Floarea
Ed.Fizică
Bibina Dan
Matematică
Goncerenco Dana
12:00 Lb.Lt.Română
Ignat Aneta
Informatică
Neagu Cristian
Lb.Engleză
Voicu Liviana
Fizică
Mihai Crenguța
Informatică
Neagu Cristian
13:00 Geografie
Mărunțelu Eugen
Fizică
Mihai Crenguța
Dirigenție
Ignat Aneta
Lb.Franceză
Filip Antonela
14:00

 

Liceul Teoretic Zimnicea
  Clasa a XII-a C
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Matematică
Goncerenco Dana
Lb.Lt.Română
Slobozeanu Raluca
Matematică
Goncerenco Dana
Studii sociale
Paraschiv Alina
Geografie
Tănăsescu Mihaela
09:00 Lb.Lt.Română
Slobozeanu Raluca
Geografie
Tănăsescu Mihaela
Geografie
Tănăsescu Mihaela
Lb.Lt.Română
Slobozeanu Raluca
Lb.Lt.Română
Slobozeanu Raluca
10:00 Filosofie
Mihai Doru
T.I.C.
Zârnea Tanța
Geografie
Tănăsescu Mihaela
Lb.Engleză
Voicu Liviana
Dirigenție
Voicu Liviana
11:00 Istorie
Miron Dan
Ed.Artistică
Cocoș Florica
Lb.Engleză
Voicu Liviana
Filosofie
Mihai Doru
Istorie
Miron Dan
12:00 Ed.Fizică
Bibina Dan
Lb.Franceză
Filip Antonela
Filosofie
Mihai Doru
Religie
Orășeanu Daniel
Lb.Franceză
Filip Antonela
13:00 T.I.C.
Zârnea Tanța
Istorie
Miron Dan
Lb.Lt.Română
Slobozeanu Raluca
Istorie
Miron Dan
14:00

Liceul Teoretic Zimnicea
  Clasa a XII-a D
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Fizică
Chiriță Gheorghe
Lb.Lt.Română
Bibina Marian
Matematică
Ianculescu Traian
Matematică
Ianculescu Traian
Dirigenție
Rusu Mădălina
09:00 Religie
Orășeanu Daniel
Lb.Franceză
Cocoș Florica
Chimie
Constantinescu Floarea
Lb.Franceză
Cocoș Florica
Filosofie
Mihai Doru
10:00 Matematică
Ianculescu Traian
Geografie
Tănăsescu Mihaela
Biologie
Mărculescu Florica
Biologie
Mărculescu Florica
Lb.Lt.Română
Bibina Marian
11:00 Lb.Lt.Română
Bibina Marian
Fizică
Chiriță Gheorghe
Lb.Engleză
Mogos Valentina
Fizică
Chiriță Gheorghe
Biologie
Mărculescu Florica
12:00 T.I.C.
Zârnea Tanța
Matematică
Ianculescu Traian
Ed.Fizică
Bibina Dan
Filosofie
Rusu Mădălina
T.I.C.
Zârnea Tanța
13:00 Lb.Engleză
Mogos Valentina
Chimie
Constantinescu Floarea
Istorie
Beceanu Dumitru
Lb.Lt.Română
Bibina Marian
14:00