Orar profesori

Liceul Teoretic Zimnicea

An școlar 2021 – 2022

  Constantinescu Floarea
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Clasa a X-a D
Chimie
Clasa a XI-a B
Chimie
Clasa a IX-a B
Chimie
Clasa a X-a A
Chimie
09:00 Clasa a XI-a D
Chimie
Clasa a IX-a A
Chimie
Clasa a XII-a D
Chimie
10:00 Clasa a IX-a B
Chimie
Clasa a IX-a D
Chimie
Clasa a X-a D
Chimie
11:00 Clasa a X-a B
Chimie
Clasa a XII-a B
Chimie
12:00 Clasa a IX-a D
Chimie
Clasa a IX-a C
Chimie
Clasa a XI-a D
Chimie
13:00 Clasa a XII-a D
Chimie
Clasa a X-a B
Chimie

Liceul Teoretic Zimnicea
  Beceanu Dumitru
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Clasa a XII-a B
Istorie
09:00 Clasa a IX-a B
Istorie
10:00 Hol
Serviciu
11:00
12:00 Clasa a X-a E
Istorie
13:00 Clasa a XII-a D
Istorie

 

  Bibina Dan
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Bibina Dan, Pătrăneschu Ghe.
Clasa a X-a E
P.S.P.(Handbal/Fotbal)
Bibina Dan, Pătrăneschu Ghe.
Clasa a X-a E
P.S.P.(Handbal/Fotbal)
Bibina Dan, Pătrăneschu Ghe.
Clasa a X-a E
P.S.P.(Handbal/Fotbal)
Bibina Dan, Pătrăneschu Ghe.
Clasa a X-a E
P.S.P.(Handbal/Fotbal)
Bibina Dan, Pătrăneschu Ghe.
Clasa a X-a E
P.S.P.(Handbal/Fotbal)
09:00 Clasa a X-a C
Ed.Fizică
10:00 Clasa a XI-a B
Ed.Fizică
Clasa a X-a B
Ed.Fizică
Clasa a IX-a D
Ed.Fizică
Clasa a XI-a D
Ed.Fizică
Clasa a IX-a C
Ed.Fizică
11:00 Clasa a IX-a B
Ed.Fizică
Clasa a IX-a A
Ed.Fizică
Clasa a X-a A
Ed.Fizică
Clasa a XII-a B
Ed.Fizică
Clasa a X-a E
Ed.Fizică
12:00 Clasa a XII-a C
Ed.Fizică
Clasa a X-a D
Ed.Fizică
Clasa a XII-a D
Ed.Fizică
Clasa a X-a B
Ed.Fizică
Clasa a X-a E
Dirigenție
13:00 Clasa a X-a D
Ed.Fizică
Clasa a XI-a A
Ed.Fizică
Clasa a XII-a A
Ed.Fizică
Clasa a XI-a C
Ed.Fizică
Hol
Serviciu
14:00 Clasa a X-a E
P.S.T.(Teorie)
Clasa a X-a E
P.S.T.(Teorie)
15:00

 

  Bibina Marian
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Clasa a X-a A
Lb.Lt.Română
Clasa a XII-a D
Lb.Lt.Română
Clasa a XI-a C
Lb.Lt.Română
09:00 Hol
Serviciu
Clasa a XI-a C
Lb.Lt.Română
Clasa a X-a A
Lb.Lt.Română
10:00 Clasa a XI-a C
Lb.Lt.Română
Clasa a X-a A
Lb.Lt.Română
Clasa a X-a A
Lb.Lt.Română
Clasa a XII-a D
Lb.Lt.Română
11:00 Clasa a XII-a D
Lb.Lt.Română
Clasa a X-a A
Lb.Lt.Română
12:00 Clasa a IX-a C
Lb.Lt.Română
Clasa a XI-a C
Lb.Lt.Română
Clasa a IX-a C
Lb.Lt.Română
Clasa a IX-a C
Lb.Lt.Română
13:00 Clasa a IX-a C
Lb.Lt.Română
Clasa a IX-a C
Lb.Lt.Română
Clasa a XII-a D
Lb.Lt.Română
Clasa a XI-a C
Dirigenție
14:00

 

  Buzatu Bogdan
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Clasa a X-a A
Matematică
09:00 Clasa a IX-a D
Matematică
10:00 Clasa a X-a E
Matematică
11:00 Clasa a X-a E
Matematică
Hol
Serviciu
12:00 Clasa a X-a D
Matematică
Clasa a X-a A
Matematică
Clasa a X-a D
Matematică
Clasa a IX-a D
Matematică
Clasa a IX-a D
Matematică
13:00 Clasa a IX-a D
Matematică
Clasa a X-a D
Matematică
Clasa a X-a D
Matematică
14:00

 

  Chiriță Gheorghe
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Clasa a XII-a D
Fizică
Clasa a X-a D
Fizică
Clasa a X-a D
Fizică
09:00 Clasa a X-a D
Fizică
Hol
Serviciu
Clasa a X-a C
Fizică
10:00 Clasa a X-a E
Fizică
Clasa a X-a C
Fizică
Clasa a X-a E
Fizică
11:00 Clasa a XII-a D
Fizică
Clasa a XII-a D
Fizică
12:00

 

  Cocoș Florica
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Clasa a IX-a D
Lb.Franceză
Clasa a XII-a A
Ed.Artistică
Clasa a IX-a C
Lb.Franceză
Clasa a IX-a D
Lb.Franceză
Clasa a X-a D
Lb.Franceză
09:00 Clasa a X-a E
Lb.Franceză
Clasa a XII-a D
Lb.Franceză
Păun Rodica, Cocoș Florica
Clasa a X-a D, Clasa a X-a A
Ed.Muz/Ed.Viz
Clasa a XII-a D
Lb.Franceză
Clasa a XI-a D
Lb.Franceză
10:00 Clasa a IX-a C
Ed.Vizuală
Clasa a XII-a A
Lb.Franceză
Clasa a IX-a C
Lb.Franceză
Clasa a XII-a A
Lb.Franceză
11:00 Clasa a X-a D
Dirigenție
Clasa a XII-a C
Ed.Artistică
Clasa a XI-a C
Ed.Artistică
Hol
Serviciu
Clasa a IX-a A
Lb.Franceză
12:00 Clasa a XII-a A
Lb.Franceză
Clasa a X-a E
Ed.Vizuală
Păun Rodica, Cocoș Florica
Clasa a X-a B, Clasa a X-a C
Ed.Muz/Ed.Viz
Clasa a IX-a A
Lb.Franceză
Clasa a IX-a A
Ed.Vizuală
13:00 Clasa a XI-a D
Lb.Franceză
Clasa a XII-a A
Lb.Franceză
Păun Rodica, Cocoș Florica
Clasa a IX-a B, Clasa a IX-a D
Ed.Muz/Ed.Viz
Clasa a X-a D
Lb.Franceză
Clasa a XI-a A
Ed.Artistică
14:00 Clasa a X-a E
Lb.Franceză
15:00

 

  Cojoacă Doinița
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Clasa a XII-a A
Lb.Lt.Română
Clasa a XI-a A
Lb.Latină
Clasa a XI-a A
Lb.Latină
Hol
Serviciu
Clasa a IX-a A
Lb.Lt.Română
09:00 Clasa a XII-a A
Lb.Latină
Clasa a IX-a B
Lb.Lt.Română
Clasa a IX-a A
Lb.Lt.Română
Clasa a IX-a C
Lb.Latină
Clasa a XII-a A
Lb.Lt.Română
10:00 Clasa a X-a C
Lb.Latină
Clasa a X-a D
Lb.Lt.Română
Clasa a IX-a A
Lb.Latină
Clasa a X-a A
Lb.Latină
11:00 Clasa a XII-a A
Dirigenție
Clasa a XII-a A
Lb.Lt.Română
Clasa a IX-a A
Lb.Lt.Română
Clasa a IX-a B
Lb.Lt.Română
12:00 Clasa a IX-a A
Lb.Lt.Română
Clasa a XII-a A
Lb.Lt.Română
Clasa a IX-a B
Lb.Lt.Română
Clasa a X-a D
Lb.Lt.Română
13:00 Clasa a IX-a B
Lb.Lt.Română
Clasa a IX-a A
Lb.Lt.Română
Clasa a X-a D
Lb.Lt.Română
Clasa a XII-a A
Lb.Lt.Română
14:00

 

Liceul Teoretic Zimnicea
  Filip Antonela
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Hol
Serviciu
09:00 Clasa a XI-a A
Lb.Franceză
Clasa a X-a A
Lb.Franceză
10:00 Clasa a XII-a B
Lb.Franceză
Clasa a X-a C
Lb.Franceză
11:00 Clasa a X-a C
Lb.Franceză
Clasa a XI-a B
Lb.Franceză
Clasa a IX-a B
Lb.Franceză
Clasa a X-a A
Lb.Franceză
Clasa a XI-a A
Lb.Franceză
12:00 Clasa a XI-a A
Lb.Franceză
Clasa a XII-a C
Lb.Franceză
Clasa a XI-a B
Lb.Franceză
Clasa a XI-a A
Lb.Franceză
Clasa a XII-a C
Lb.Franceză
13:00 Clasa a X-a A
Lb.Franceză
Clasa a IX-a B
Dirigenție
Clasa a X-a C
Lb.Franceză
Clasa a IX-a B
Lb.Franceză
Clasa a XII-a B
Lb.Franceză
14:00

  Georgescu Victoria
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Clasa a XI-a C
Lb.Franceză
Clasa a X-a B
Lb.Franceză
09:00 Hol
Serviciu
Clasa a XI-a C
Lb.Franceză
10:00
11:00
12:00 Clasa a XI-a C
Lb.Franceză
13:00 Clasa a X-a B
Lb.Franceză

  Goncerenco Dana
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Clasa a XII-a C
Matematică
Clasa a XII-a B
Matematică
Clasa a XII-a C
Matematică
Clasa a IX-a C
Matematică
Clasa a IX-a C
Matematică
09:00 Clasa a X-a B
Matematică
Clasa a X-a B
Matematică
Clasa a X-a B
Matematică
Clasa a X-a B
Matematică
Clasa a IX-a A
Matematică
10:00 Clasa a XII-a B
Matematică
Clasa a IX-a A
Matematică
Clasa a XII-a B
Matematică
Clasa a XII-a B
Matematică
11:00 Clasa a XII-a B
Matematică
12:00 Clasa a X-a B
Dirigenție
13:00

 

Liceul Teoretic Zimnicea
  Ianculescu Traian
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Clasa a IX-a B
Matematică
Clasa a IX-a B
Matematică
Clasa a XII-a D
Matematică
Clasa a XII-a D
Matematică
Clasa a XI-a B
Matematică
09:00 Clasa a XI-a B
Matematică
Clasa a XI-a B
Matematică
Clasa a XI-a B
Matematică
Clasa a XI-a B
Matematică
Clasa a XI-a B
Dirigenție
10:00 Clasa a XII-a D
Matematică
Clasa a XI-a D
Matematică
Clasa a IX-a B
Matematică
Clasa a XI-a D
Matematică
11:00 Clasa a XI-a D
Matematică
Hol
Serviciu
12:00 Clasa a XII-a D
Matematică
Clasa a IX-a B
Matematică
13:00
14:00

 

Liceul Teoretic Zimnicea
  Ignat Aneta
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Clasa a X-a B
Lb.Lt.Română
Clasa a X-a B
Lb.Lt.Română
Clasa a XII-a B
Lb.Lt.Română
Clasa a X-a B
Lb.Lt.Română
09:00 Clasa a IX-a D
Lb.Lt.Română
Clasa a XII-a B
Lb.Lt.Română
Clasa a IX-a D
Lb.Lt.Română
Clasa a IX-a D
Lb.Lt.Română
10:00 Clasa a XI-a D
Lb.Lt.Română
Clasa a XI-a D
Lb.Lt.Română
Clasa a XI-a B
Lb.Lt.Română
Clasa a XI-a B
Lb.Lt.Română
11:00 Clasa a X-a E
Lb.Lt.Română
Clasa a XI-a D
Lb.Lt.Română
12:00 Clasa a XII-a B
Lb.Lt.Română
Clasa a XI-a B
Lb.Lt.Română
Clasa a X-a E
Lb.Lt.Română
Clasa a XI-a D
Lb.Lt.Română
13:00 Hol
Serviciu
Clasa a IX-a D
Lb.Lt.Română
Clasa a XII-a B
Dirigenție
Clasa a X-a E
Lb.Lt.Română
14:00

 

  Mărunțelu Eugen
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Clasa a XII-a A
Geografie
09:00 Clasa a XI-a C
Geografie
Clasa a X-a D
Geografie
10:00 Clasa a IX-a A
Geografie
Clasa a XII-a A
Geografie
Clasa a X-a B
Geografie
Clasa a XI-a C
Geografie
11:00 Clasa a XI-a C
Geografie
Clasa a X-a A
Geografie
Clasa a X-a C
Geografie
Clasa a XI-a C
Geografie
Clasa a X-a C
Geografie
12:00 Clasa a X-a A
Dirigenție
Clasa a IX-a A
Geografie
Hol
Serviciu
Clasa a XII-a A
Geografie
13:00 Clasa a XII-a B
Geografie
Clasa a XI-a D
Geografie
Clasa a X-a E
Geografie
Clasa a X-a A
Geografie
14:00

 

Liceul Teoretic Zimnicea
  Mihai Crenguța
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Clasa a IX-a A
Fizică
Clasa a X-a A
Fizică
Clasa a IX-a A
Fizică
Clasa a XI-a D
Fizică
09:00 Clasa a X-a A
Fizică
Clasa a XI-a D
Fizică
Hol
Serviciu
Clasa a X-a B
Fizică
10:00 Clasa a IX-a C
Fizică
Clasa a IX-a B
Fizică
Clasa a XI-a B
Fizică
Clasa a IX-a D
Fizică
Clasa a IX-a B
Fizică
11:00 Clasa a XII-a B
Fizică
Clasa a X-a B
Fizică
Clasa a IX-a C
Fizică
Clasa a XI-a B
Fizică
12:00 Clasa a IX-a B
Fizică
Clasa a IX-a D
Fizică
Clasa a IX-a D
Fizică
Clasa a XII-a B
Fizică
13:00 Clasa a X-a B
Fizică
Clasa a XII-a B
Fizică
Clasa a XI-a D
Fizică
Clasa a XI-a B
Fizică
14:00

 

Liceul Teoretic Zimnicea
  Mihai Doru
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Clasa a XII-a B
Filosofie
Hol
Serviciu
Clasa a XII-a A
Filosofie
Clasa a XII-a A
Filosofie
09:00 Clasa a XI-a C
Sociologie
Clasa a IX-a C
Logică
Clasa a IX-a B
Logică
Clasa a XII-a D
Filosofie
10:00 Clasa a XII-a C
Filosofie
Clasa a XI-a C
Sociologie
Clasa a X-a B
Ed.Antreprenorială
Clasa a XI-a A
Sociologie
11:00 Clasa a IX-a C
Dirigenție
Clasa a IX-a C
Logică
Clasa a XI-a D
Economie
Clasa a XII-a C
Filosofie
Clasa a XI-a C
Economie
12:00 Clasa a X-a E
Ed.Antreprenorială
Clasa a XI-a A
Economie
Clasa a XII-a C
Filosofie
Clasa a X-a D
Ed.Antreprenorială
13:00 Clasa a XI-a C
Economie
Clasa a X-a A
Ed.Antreprenorială
Clasa a XI-a B
Economie
Clasa a X-a C
Ed.Antreprenorială
14:00

 

  Miron Dan
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Clasa a XI-a C
Istorie
09:00
10:00 Clasa a X-a A
Istorie
Hol
Serviciu
11:00 Clasa a XII-a C
Istorie
Clasa a X-a D
Istorie
Clasa a IX-a A
Dirigenție
Clasa a X-a B
Istorie
Clasa a XII-a C
Istorie
12:00 Clasa a XI-a B
Istorie
Clasa a XI-a C
Istorie
Clasa a X-a A
Istorie
Clasa a XI-a C
Istorie
Clasa a X-a A
Istorie
13:00 Clasa a IX-a A
Istorie
Clasa a XII-a C
Istorie
Clasa a XI-a C
Istorie
Clasa a XII-a C
Istorie
Clasa a IX-a A
Istorie
14:00

 

  Neagu Cristian
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Clasa a X-a C
Dirigenție
Clasa a IX-a D
Informatică
Clasa a XI-a D
T.I.C.
Clasa a XI-a B
Informatică
Clasa a IX-a B
Informatică
09:00 Clasa a IX-a B
Informatică
Clasa a X-a D
T.I.C.
Clasa a XII-a B
Informatică
Clasa a XII-a B
Informatică
Clasa a X-a C
T.I.C.
10:00 Clasa a X-a D
Informatică
Clasa a XI-a B
Informatică
Clasa a IX-a B
T.I.C.
Clasa a XI-a C
Matematică
Clasa a X-a B
Informatică
11:00 Clasa a XI-a D
T.I.C.
Clasa a XI-a C
Matematică
Clasa a XI-a B
Informatică
Clasa a IX-a B
T.I.C.
Clasa a X-a B
T.I.C.
12:00 Hol
Serviciu
Clasa a XII-a B
Informatică
Clasa a X-a C
Matematică
Clasa a XII-a B
Informatică
13:00 Clasa a X-a C
Matematică
Clasa a X-a B
Informatică
Clasa a XI-a B
Informatică
14:00

 

Liceul Teoretic Zimnicea
  Neațu Dănuț
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Clasa a XI-a D
Istorie
Clasa a X-a C
Istorie
Clasa a IX-a D
Istorie
Clasa a XI-a D
Istorie
Clasa a X-a C
Istorie
09:00 Clasa a IX-a C
Istorie
Clasa a XII-a A
Istorie
Clasa a XI-a A
Istorie
Clasa a XI-a A
Istorie
Clasa a IX-a C
Istorie
10:00 Clasa a XII-a A
Istorie
Clasa a X-a C
Istorie
Hol
Serviciu
11:00 Clasa a XI-a A
Istorie
Clasa a XII-a A
Istorie
Clasa a IX-a D
Istorie
12:00
13:00
14:00

 

  Neațu Laura
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Hol
Serviciu
Clasa a XI-a D
Biologie
Clasa a X-a B
Biologie
Clasa a IX-a B
Biologie
Clasa a XII-a B
Biologie
09:00 Clasa a XII-a B
Biologie
Clasa a IX-a C
Biologie
Clasa a XI-a D
Dirigenție
Clasa a XI-a D
Biologie
Clasa a IX-a B
Biologie
10:00 Clasa a X-a B
Biologie
Clasa a X-a E
Biologie
Clasa a IX-a A
Biologie
Clasa a IX-a D
Biologie
11:00 Clasa a XI-a B
Biologie
Clasa a X-a C
Biologie
Clasa a IX-a D
Biologie
Clasa a XI-a B
Biologie
Clasa a XI-a D
Biologie
12:00 Clasa a X-a A
Biologie
13:00
14:00

 

Liceul Teoretic Zimnicea
  Orășeanu Daniel
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Clasa a XI-a C
Religie
Clasa a X-a A
Religie
09:00 Clasa a XII-a D
Religie
10:00 Clasa a IX-a D
Religie
Clasa a XII-a A
Religie
Clasa a XII-a B
Religie
11:00 Clasa a X-a E
Religie
Clasa a IX-a D
Dirigenție
Clasa a X-a C
Religie
Clasa a X-a D
Religie
12:00 Clasa a XI-a D
Religie
Hol
Serviciu
Clasa a IX-a A
Religie
Clasa a XII-a C
Religie
Clasa a IX-a B
Religie
13:00 Clasa a XI-a B
Religie
Clasa a X-a B
Religie
Clasa a XI-a A
Religie
Clasa a IX-a C
Religie
Clasa a XI-a D
Religie

 

  Paraschiv Alina
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Clasa a IX-a A
Logică
Clasa a XII-a C
Studii sociale
09:00 Clasa a IX-a D
Logică
Clasa a IX-a A
Logică
10:00 Hol
Serviciu
11:00

 

  Pătrăneschu Ghe.
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Bibina Dan, Pătrăneschu Ghe.
Clasa a X-a E
P.S.P.(Handbal/Fotbal)
Bibina Dan, Pătrăneschu Ghe.
Clasa a X-a E
P.S.P.(Handbal/Fotbal)
Bibina Dan, Pătrăneschu Ghe.
Clasa a X-a E
P.S.P.(Handbal/Fotbal)
Bibina Dan, Pătrăneschu Ghe.
Clasa a X-a E
P.S.P.(Handbal/Fotbal)
Bibina Dan, Pătrăneschu Ghe.
Clasa a X-a E
P.S.P.(Handbal/Fotbal)
09:00
10:00
11:00

  Rusu Mădălina
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Clasa a X-a D
Psihologie
Clasa a XII-a D
Dirigenție
09:00 Clasa a X-a C
Psihologie
Hol
Serviciu
10:00 Clasa a X-a A
Psihologie
11:00 Clasa a X-a B
Psihologie
12:00 Clasa a X-a C
Psihologie
Clasa a XII-a D
Filosofie
13:00 Clasa a X-a E
Psihologie
Clasa a X-a A
Psihologie

 

Liceul Teoretic Zimnicea
  Păun Rodica
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Clasa a IX-a A
Ed.Muzicală
09:00 Păun Rodica, Cocoș Florica
Clasa a X-a D, Clasa a X-a A
Ed.Muz/Ed.Viz
10:00 Clasa a IX-a C
Ed.Muzicală
11:00 Clasa a X-a E
Ed.Muzicală
12:00 Păun Rodica, Cocoș Florica
Clasa a X-a B, Clasa a X-a C
Ed.Muz/Ed.Viz
13:00 Păun Rodica, Cocoș Florica
Clasa a IX-a B, Clasa a IX-a D
Ed.Muz/Ed.Viz

 

Liceul Teoretic Zimnicea
Slobozeanu Raluca
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Clasa a XI-a A
Lit.Universală
Clasa a XII-a C
Lb.Lt.Română
Clasa a X-a C
Lb.Lt.Română
Clasa a X-a C
Lb.Lt.Română
Clasa a XI-a A
Lb.Lt.Română
09:00 Clasa a XII-a C
Lb.Lt.Română
Clasa a X-a C
Lb.Lt.Română
Clasa a XII-a C
Lb.Lt.Română
Clasa a XII-a C
Lb.Lt.Română
10:00 Clasa a XI-a A
Lb.Lt.Română
Clasa a XI-a A
Lb.Lt.Română
Clasa a XI-a A
Dirigenție
Clasa a XI-a A
Lb.Lt.Română
Clasa a X-a C
Lb.Lt.Română
11:00 Hol
Serviciu
Clasa a XI-a A
Lb.Lt.Română
12:00 Clasa a X-a C
Lb.Lt.Română
13:00 Clasa a XII-a A
Lit.Universală
Clasa a XII-a C
Lb.Lt.Română
14:00

 

Liceul Teoretic Zimnicea
  Tănăsescu Mihaela
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Clasa a IX-a C
Geografie
Clasa a XI-a B
Geografie
Clasa a XII-a C
Geografie
09:00 Clasa a XII-a C
Geografie
Clasa a XII-a C
Geografie
Clasa a XI-a A
Geografie
10:00 Clasa a XII-a D
Geografie
Clasa a XII-a C
Geografie
11:00 Clasa a XI-a A
Geografie
Clasa a IX-a C
Geografie
12:00 Clasa a IX-a B
Geografie
Clasa a XI-a B
Geografie
13:00 Hol
Serviciu
Clasa a IX-a D
Geografie
14:00

Liceul Teoretic Zimnicea
Mogos Valentina
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Clasa a IX-a C
Lb.Engleză
09:00 Clasa a IX-a A
Lb.Engleză
10:00 Clasa a XI-a C
Lb.Engleză
Clasa a X-a D
Lb.Engleză
Clasa a X-a D
Lb.Engleză
11:00 Clasa a IX-a D
Lb.Engleză
Clasa a IX-a B
Lb.Engleză
Clasa a XII-a D
Lb.Engleză
Clasa a IX-a D
Lb.Engleză
12:00 Clasa a XI-a C
Lb.Engleză
Clasa a XI-a D
Lb.Engleză
Clasa a IX-a C
Lb.Engleză
Clasa a XI-a D
Lb.Engleză
Hol
Serviciu
13:00 Clasa a XII-a D
Lb.Engleză
Clasa a IX-a C
Lb.Engleză
Clasa a IX-a A
Lb.Engleză
Clasa a IX-a A
Lb.Engleză
Clasa a IX-a B
Lb.Engleză
14:00

 

Liceul Teoretic Zimnicea
  Voicu Liviana
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Clasa a XI-a B
Lb.Engleză
09:00 Clasa a XI-a A
Lb.Engleză
Clasa a XII-a A
Lb.Engleză
Clasa a XII-a B
Lb.Engleză
10:00 Clasa a XII-a C
Lb.Engleză
Clasa a XII-a C
Dirigenție
11:00 Clasa a X-a A
Lb.Engleză
Hol
Serviciu
Clasa a XII-a C
Lb.Engleză
Clasa a XII-a A
Lb.Engleză
Clasa a XII-a A
Lb.Engleză
12:00 Clasa a X-a B
Lb.Engleză
Clasa a X-a B
Lb.Engleză
Clasa a XII-a B
Lb.Engleză
Clasa a XI-a B
Lb.Engleză
Clasa a XI-a A
Lb.Engleză
13:00 Clasa a X-a E
Lb.Engleză
Clasa a X-a C
Lb.Engleză
Clasa a X-a A
Lb.Engleză
Clasa a XI-a A
Lb.Engleză
Clasa a X-a C
Lb.Engleză
14:00

 

Liceul Teoretic Zimnicea
  Zârnea Tanța
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Clasa a XI-a C
T.I.C.
Clasa a IX-a D
T.I.C.
09:00 Clasa a X-a A
T.I.C.
Clasa a XI-a C
T.I.C.
10:00 Clasa a XII-a C
T.I.C.
Clasa a IX-a A
T.I.C.
11:00 Clasa a IX-a A
T.I.C.
Clasa a IX-a C
T.I.C.
Clasa a XI-a A
T.I.C.
12:00 Clasa a XII-a D
T.I.C.
Hol
Serviciu
Clasa a XII-a A
T.I.C.
Clasa a XII-a D
T.I.C.
13:00 Clasa a XII-a C
T.I.C.
Clasa a X-a E
T.I.C.
Clasa a IX-a D
T.I.C.
Clasa a IX-a C
T.I.C.
14:00

Liceul Teoretic Zimnicea
  Mărculescu Florica
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Clasa a XI-a A
Ștințe
Hol
Serviciu
09:00 Clasa a XII-a A
Ștințe
Clasa a X-a D
Biologie
10:00 Clasa a XII-a D
Biologie
Clasa a XII-a D
Biologie
Clasa a X-a E
Chimie
11:00 Clasa a X-a D
Biologie
Clasa a X-a D
Biologie
Clasa a XII-a D
Biologie
12:00 Clasa a X-a C
Chimie
13:00

 

Liceul Teoretic Zimnicea
  Hol Grup 
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08:00 Hol
Serviciu
Neațu Laura
Hol
Serviciu
Filip Antonela
Hol
Serviciu
Mihai Doru
Hol
Serviciu
Cojoacă Doinița
Hol
Serviciu
Mărculescu Florica
09:00 Hol
Serviciu
Bibina Marian
Hol
Serviciu
Chiriță Gheorghe
Hol
Serviciu
Georgescu Victoria
Hol
Serviciu
Mihai Crenguța
Hol
Serviciu
Rusu Mădălina
10:00 Hol
Serviciu
Olteanu Victoria
Hol
Serviciu
Paraschiv Alina
Hol
Serviciu
Beceanu Dumitru
Hol
Serviciu
Neațu Dănuț
Hol
Serviciu
Miron Dan
11:00 Hol
Serviciu
Slobozeanu Raluca
Hol
Serviciu
Voicu Liviana
Hol
Serviciu
Ianculescu Traian
Hol
Serviciu
Cocoș Florica
Hol
Serviciu
Buzatu Bogdan
12:00 Hol
Serviciu
Neagu Cristian
Hol
Serviciu
Orășeanu Daniel
Hol
Serviciu
Zârnea Tanța
Hol
Serviciu
Mărunțelu Eugen
Hol
Serviciu
Mogos Valentina
13:00 Hol
Serviciu
Ignat Aneta
Hol
Serviciu
Tănăsescu Mihaela
Hol
Serviciu
Bibina Dan
14:00